Pre ďalší rozvoj svojej pozície, vedúceho digitálneho vydavateľstva na Slovensku, získal v novembri 2017 Ringier Axel Springer Media AG doménu a obchodnú značku aktualne.sk od vydavateľstva News and Media Holding, a.s..

Doména, ako aj jednotlivé linky, ktoré sú indexované vo vyhľadávačoch, sú automaticky od 1.8.2018 presmerované na spravodajský portál Aktuality.sk. Pôvodné články z portálu aktualne.sk ale neboli integrované na portál Aktuality.sk

„Verím, že čitatelia aktualne.sk po tejto zmene ocenia kvalitu redakčného obsahu na Aktuality.sk. Naša stratégia je budovať stále lepší obsah s dôrazom na domáce a zahraničné spravodajstvo, investigatívnu žurnalistiku a komentáre,“ uviedol Peter Bárdy, šéfredaktor Aktuality.sk.

Okrem akvizície nových online aktív, sa 6. novembra 2017 Ringier Axel Springer Media AG dohodol na odpredaji svojho najpredávanejšieho tlačeného denníka Nový Čas na Slovensku do rúk FPD Media s.r.o, a svojho portfólia tlačených magazínov do rúk News and Media Holding, a.s. > Čítaj viac.

Zdroj ilustračnej koláže: websupport.rankingcoach.com

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu