Olympijský víťaz z Nagana, dvojnásobný držiteľ Stanleyho poháru, český brankár Dominik Hašek a.k.a Dominator si v roku 1998, na vrchole športovej slávy, založil vlastnú značku športového oblečenia Dominator, teraz to skúša so značkou Smarty.

Do značky Dominator vtedy investoval viac ako 3 milióny eur a otvoril obchody na americkom, ale aj európskom trhu. V roku 2008 ale musela firma v Európe a neskôr i v USA ukončiť činnosť.

„Firma prerába tisíc eur denne,“ vyjadril sa vtedy Dominik Hašek a nedokázal sa ani s takým silným športovým mediálnym zázemím presadiť na trhu módy. Informáciu priniesli Hospodárske noviny. 

I napriek neúspechu sa rozhodol Dominik Hašek v podnikaní pokračovať a rozhodol sa uviesť na trh značku energetického nápoja Smarty. „Smarty je na trhu už štvrtý rok ale stále je dostať len vo vybraných predajniach v Českej republike,“ uviedlo HN.

„Ja som vždy vedel, že chcem niečo robiť…pracujem s tímom na novej značke Smarty. Roky sme jazdili do Viedne do laboratórií, kde sme to každý mesiac vyvíjali a menili tie príchute, kým sme to vyvinuli do toho, až nám to chutilo,“ povedal Hašek pre televíziu Óčko a dodal „sú tam veci po ktorých sa dokážete lepšie koncentrovať, ale sú tam prvky ktoré vás dôkazu uvoľniť,“

„To najdôležitejšie je, aby to začalo zarábať peniaze. Človek do toho môže dávať peniaze, len do určitej doby a musí nastáť ta chvíľa, kedy to začne zarábať peniaze, aby sa to vrátilo a aby si to človek začal užívať,“ dodal pre TV Óčko Dominik Hašek.

Pozrite si video v ktorom Dominik Hašek predstavil svoj nápoj:

.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu