Dopravný podnik Bratislava spustil 1. októbra 2014 ďalšiu atraktívnu súťaž pre cestujúcich mestskej hromadnej dopravy, ktorí využívajú službu SMS cestovný lístok.

V predchádzajúcej jarnej súťaži sa mobilným telefónom potešili vyžrebovaní cestujúci, ktorí prvýkrát cestovali na SMS cestovný lístok alebo odporučili svojho kamaráta, aby túto komfortnú službu využil. Posledný šťastný majiteľ mobilného telefónu bol vylosovaný počas Dňa otvorených dverí dňa 20.septembra 2014 v depe Jurajov Dvor v rámci tomboly.

Dopravný podnik Bratislava spustil jesennú súťaž o 10 smartfónov! - 2Pre veľký úspech súťaž pokračuje. Tentoraz je v hre opäť 10 štýlových smartfónov. Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto pocestuje bratislavskou verejnou dopravou na SMS cestovný lístok v čase od 1. októbra 2014 do 5. decembra 2014. Posledný telefón teda šťastlivcovi prinesie priamo Mikuláš…

Celých desať týždňov teda budú mať šancu vyhrať nový značkový smartfón všetci, ktorí využijú službu SMS cestovný lístok nasledovným spôsobom: pri kúpe SMS cestovného lístka cestujúci pošle prázdnu SMS na známe číslo 1100. V danom týždni je automaticky zaradený do žrebovania.

Cestujúci teda majú šancu počas 10 týždňov trvania súťaže vyhrať každý týždeň smartfón. DPB v spolupráci so spoločnosťou zabezpečujúcou elektronický losovací nástroj, vyžrebuje každý týždeň jedného šťastlivca, ktorý sa stane majiteľom nového mobilného zariadenia. Poslednému, desiatemu šťastlivcovi prinesie telefón priamo Mikuláš v predvianočnom období dňa 5.12.2014.

Vyhlasovateľom súťaže je Dopravný podnik Bratislava, a.s. a losovanie prebieha v súlade s podmienkami vyhlásenej súťaže podľa elektronického Losovacieho nástroja, ktorý je súčasťou intranetovej aplikácie „SMS lístok“, dodanej v rámci dodávky služby „SMS Lístok pre DPB“. Štatút súťaže môžete nájsť > TU

Hodnotné ceny pre cestujúcu verejnosť venovali všetci traja slovenskí mobilní operátori, za čo im Dopravný podnik Bratislava vyjadruje vďaku a verí, že vďaka tejto súťaži poskytne všetkým cestujúcim, ktorí využívajú službu SMS cestovný lístok, a najmä výhercom, atraktívny bonus.

O súťaži sa cestujúci môžu dozvedieť na zastávkach MHD a na predajniach DPB prostredníctvom informačných letákov. Rovnako nájdu všetky informácie aj na webovej stránke DPB, FB Dopravného podniku Bratislava, portáloch imhd.sk, masmedialne.info, v LCD monitoroch v autobusoch a tiež prostredníctvom zastávkových rádií. Bratislavský dopravca bude postupne všetkých výhercov zverejňovať na svojej webovej stránke > TU

Všetkým, ktorí budú cestovať od 1. októbra 2014 ďalších 10 týždňov na SMS cestovné lístky a automaticky sa tým zapoja do Veľkej jesennej súťaže o mobilné telefóny, Dopravný podnik želá veľa šťastia pri žrebovaní!

DPB podpísal kontrakt na modernizáciu vozovní - 2

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu