Drahomír Piok, editor Hospodárskych novín, ktorý sa venoval témam o informačných technológiách a auto-moto, mení zamestnávateľa. V novom zamestnaní pre Startitup bude pracovať hlavne s videom, čiže aj naďalej bude robiť to, čo ho baví.

Zmenu, ktorá nastáva v pracovnom živote Drahomíra Pioka, ohlásil editor populárnym spôsobom, teda vo videách na svojom vlogu na Youtube.

V Hospodárskych novinách pracoval Drahomír Piok päť rokov a samozrejme, veľa sa naučil. V živote človeka, ale nastávajú momenty, kedy cíti potrebu posunúť sa ďalej. Takto vníma zmenu svojho zamestnania aj Drahomír Piok.

“Úprimne môžem povedať, že odchádzam z dobrej práce a dúfam, že smerujem do ešte lepšej. Čiže nebolo to ľahké rozhodnutie. Postupne som ale cítil, že môj čas v Hospodárskych novinách sa napĺňa a ponuka od Startitupu bola pre mňa veľmi férová a zaujímavá. Teším sa na zmenu, ďalšie možnosti a opäť nové veci, ktoré ma čakajú. Výzvy sú super a moja práca v Startitup bude hlavne o videu, čiže zostanem pri tom, na čom ma baví pracovať,” pre mediahub.sk uviedol Drahomír Piok.

Pre nikoho nie je ľahké, opustiť kolegov, ktorých mal rád, respektíve každá zmena má svoje výhody aj nevýhody. Keď, ale človek vidí v novej práci veľký potenciál a zmysel, zmena nie je až taká „bolestivá“.

„Najviac mi budú určite chýbať kolegovia. Aj keď sa to vôbec na prvý pohľad nemusí zdať, aj v novinách pracujú celkom zábavní ľudia,“ dodal pre mediahub.sk, Drahomír Piok.

Aj v novej práci bude Drahomír Piok pracovať s témou auto-moto, technika a zostanú aj vlogy. Novinkou bude budovanie video kanála.

„Teším sa na zrejme všetko. Od úplne obyčajných vecí, ktorým by sa potešil asi každý jeden človek (budem to mať kúsok bližšie z domu, čiže menej času v zápche), až po nových kreatívnych ľudí naokolo. Obavy samozrejme sú, ak odchádzate po dlhej dobe z miesta, ktoré máte rád, no zatiaľ (asi to bude znieť hlúpo) ma tam najviac straší parkovanie naokolo. Inak pohoda,“ pre mediahub.sk prezradil Drahomír Piok.

Do novej práce nastupuje Drahomír Piok 1.marca 2018. Týmto dňom sa pre neho končí jedna veľká etapa a začína sa písať druhá. Všetko nasvedčuje tomu, že rovnako úspešná.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu