TV JOJ štartuje nový publicistický cyklus Spoveď, žáner, ktorý na našich obrazovkách už dlhšie chýbal. Prvú časť nazvanú „Spoveď Dušana Cinkotu“ uvidíte už vo štvrtok 30.10. o 21:40h.

Spoveď rozpráva príbehy známych slovenských osobností, ktoré prežili vo svojom živote hraničnú životnú situáciu, no dokázali sa s ňou vyrovnať alebo ju pretavili v udalosť, ktorá ich posilnila. Spoveď nie je bulvárnym vykresľovaním ich života, ani škandalizovanie za každú cenu.

Keď sa povie meno Dušan Cinkota, väčšine ľudí sa okrem jeho hereckej kariéry vybaví jeho minulosť poznačená drogami, za ktorú sa dostal za mreže. V marci 2012 bol odsúdený na 8 rokov nepodmienečného väzenia za drogovú trestnú činnosť.

Práve jeho osudu bude venovaný prvý diel novej dokumentárnej relácie so celebritami pod názvom Spoveď. Štáb navštívil herca v ružomberskej väznici, v ktorej si odpykáva svoj trest.

Diváci tak uvidia autentické zábery a priznania, ktoré sa vám dostanú pod kožu. V Spovedi totiž nečakajte žiadne naučené texty, žiadne dokonale upravené tváre a žiadne bulvárne senzácie. Spoveď prinesie len holú pravdu a  príbehy známych tvárí tak, ako ich nepoznáte.

„Dúfame, že sa naše spracovanie neľahkých osudov známych slovenských osobností bude divákom páčiť“, povedala Katarína Nosková, z TV JOJ.

Televízia JOJ ponúka divákom úprimné výpovede ľudí, ktorí majú chuť a silu bojovať s nepriazňou osudu. Prvú časť z pripravovaného cyklu „Spoveď Dušana Cinkotu“ uvidíte vo štvrtok 30.10. o 21:40 v TV JOJ.

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu