Od 2. marca sa novou posilou a novým marketingovým manažérom rádia Europa 2 stáva Dušan Vančo, ktorý dlhé roky pôsobil vo verejnoprávnom médiu – RTVS.  Najobľúbenejšie rádio mladých tak posilňuje off-air tím.

“Pracovať v  Europe 2 je pre mňa výzva. Teším sa na nových kolegov a môj nový tím. Verím, že moje skúsenosti budú pozitívnym prínosom pre rádio,“ povedal Dušan Vančo.

Dušan Vančo má bohaté skúsenosti v médiách. Od svojich 19-tich rokov pracuje v rádiu. Začínal v rádiu Twist. Po šiestich rokoch prešiel do Slovenského rozhlasu, kde pokračoval prácou na zvukovej kreatíve a produkcii. Prepracoval sa cez dramaturga vysielania až po riaditeľa Rádia_FM. Tento post zastával 7 rokov. Neskôr pôsobil v RTVS ako Manažér nových médií. Od 2. marca sa stal novou posilou a novým Marketingovým manažérom rádia  Europa 2.

„ Som veľmi rada, že sa Dušan stal novou posilou nášho tímu. Pevne verím, že Dušanove dlhoročné skúsenosti prinesú nový pohľad a vietor do plachiet. Dúfam, že spoločnými silami podporíme a posunieme rádio Europa 2 tam, kam má patriť a to na prvé miesto,“ dodala na záver s úsmevom Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2.

Dušan Vančo sa na svojom novom poste zameria na posilnenie marketingovej podpory a napĺňaní marketingovej stratégie rádia.

Europa 2 je obľúbené rádio pre mladých ľudí. Je synonymom zábavy a najnovšej hudby na slovenskom trhu. Každý týždeň oslovuje takmer 750 tisíc poslucháčov. Na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu