Od 1. júla sa novým on-air manažérom rádia Europa 2 stáva Dušan Vančo, ktorý od marca v rádiu zastáva aj  funkciu marketingového manažéra.

Dušan Vančo, ktorý dlhé roky pôsobil vo verejnoprávnom médiu – RTVS, začiatkom marca nastúpil na post marketingového manažéra rádia Europa 2. Jeho cieľom bolo zamerať sa na posilnenie marketingovej podpory a napĺňaní marketingovej stratégie. V tom pokračuje naďalej, ale zároveň bude od 1. júla zastávať aj  funkciu on-air manažéra rádia.

 „Europa 2 je mladá značka. Chceme ukázať, ako má fungovať moderné rádio pre mladých ľudí a definovať budúcnosť vysielania prepojeného s novými médiami, “ povedal Dušan Vančo.

Europa 2 má najsilnejšiu pozíciu na sociálnych sieťach a v online priestore na trhu a každý týždeň oslovuje v éteri takmer 750 tisíc poslucháčov.

Prečítajte si: Rozhovor – Dušan Vančo: Europa 2 je živelné a dynamické rádio so skvelými ľuďmi, no predovšetkým jedna z najmladších značiek na trhu

 „Predchádzajúce Dušanove dlhoročné skúsenosti s vedením tímu, jeho prehľad a znalosti z médií budú pre naše rádio dúfam veľkým prínosom, čo už stihol ukázať aj za prvé 3 mesiace,“ hovorí Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2 „Zároveň týmto chcem Dušanovi vyjadriť svoju dôveru a podporu, pretože skĺbiť tieto dve funkcie nebude jednoduché.“

Sledujte nás aj na Facebooku

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu