záber z promo videa

E-shop hľadá dvojice pre „letnú brigádu“, ktoré sa stanú tvárami internetového obchodu a budú cestovať, zažívať adrenalínové zážitky a pritom skúšať produkty z e-shopu. Náborová kampaň nie je určená pre každého, svoje zážitky budete musieť zdieľať na sociálnych sieťach. Prihlásiť sa môžete do konca tohto týždňa.

,,Projekt ZAŽI SLOVENSKO je zameraný na mladých ľudí vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí žijú sociálnymi sieťami a sú zruční pri manipulácii s modernou technológiou. Nakoľko nejde o typickú brigádu v kancelárii, rozhodli sme sa, že ani výzva nebude mať klasický charakter,“ povedal riaditeľ internetového obchodu Hej.sk Vladimír Sušil.

Túto ponuku na brigádu na tradičných job portáloch nehľadajte (čo je škoda), prihlásiť sa ale môžete zaslaním svojho životopisu, motivačného listu a reálnych fotografií na adresu JeMiHej@hej.sk.

Pozrite si promo video:

ZAŽI SLOVENSKO s Hej.sk

►►► Hľadáme SUPERPÁR! ◄◄◄Ponúkame letnú brigádu, na ktorú nikdy nezabudnete!!!►►► 3 mesiace skvelých zážitkov na náš účet! ◄◄◄Zažite leto na Slovensku s Hej.sk! #JeMiHej►►►PRIHLÁSTE SA TERAZ (len do 25. 4. 2017!) ◄◄◄Zistite viac tu: http://bit.ly/2oOyisa

Posted by ZAŽI Slovensko s Hej.sk on 19. apríl 2017

 

Digitálnu kampaň založenú na podobnom motíve mal mobilný operátor 4KA pod názvom „Vo štvorici po Slovensku“, ktorá získala cenu Hermes – Komunikátor roka 2016 za najinovatívnejšie využitie nových médií.

Prostredníctvom výzvy na svojej fan page na Facebooku operátor oslovil počas letných prázdnin svojich fanúšikov a našiel štyroch dobrovoľníkov, ktorí sa potom počas jedného týždňa stali hlavnými hviezdami fan page a precestovali Slovensko.

Na sociálnej sieti Facebook a YouTube každý deň zverejnili video a výzvu v ktorom meste sa práve nachádzajú a diváci ktorí prišli na miesto stretnutia mohli vyhrať zaujímavé ceny. Spoločnosť Swan Mobile tak hravou a dostupnou formou mladým odkomunikovala rastúce pokrytie a produkty a služby svojho mobilného operátora 4ka. Čítaj viac. 

Zahájili sme náš roadtrip po Slovensku a sme pripravení otestovať signál 4ky. Zdravíme vás z Nových Zámkov :)

Posted by 4ka on 15. august 2016

 

.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu