Po minuloročnom úspechu prvej edície bilingválnych kníh prináša Nový Čas – najčítanejší denník na Slovensku ďalšiu, v poradí druhú sériu.  Rovnako ako pri prvej budú knihy obsahovať najznámejšie diela svetoznámych autorov v originálnom anglickom znení spolu s prekladom do slovenčiny na 68 stranách.   

Čitatelia budú mať možnosť zakúpiť jednotlivé knihy každý piatok počas celého februára. Knihy budú dostupné v obmedzenom počte a spolu s denníkom Nový Čas si ich môžu čitatelia kúpiť za cenu len 79 centov iba v novinových stánkoch. Denník bude v rovnaké dni dostupný aj bez knihy za nezmenenú cenu.

Prvá z dvojjazyčných kníh je dostupná už v piatok 6. 2. 2015. „Ako prvú sme pre čitateľov pripravili knihu s príbehom detektíva Sherlocka Holmesa. Poviedka Škandál v Čechách, ktorú si budú môcť čitatelia prečítať už dnes, je vôbec prvým príbehom o najslávnejšom detektívovi sveta,“ uvádza Senior Brand manažérka denníka Nový Čas Tatiana Ďuricová.

„Ďalšími svetovými autormi, ktorých diela sme pre druhú sériu Nový Čas Knižnica vybrali, sú Oscar Wilde, Washington Irving  a Edgar Allan Poe,“ dopĺňa Ďuricová.

Nový Čas tak pokračuje vo vzdelávaní svojich čitateľov a prináša jednoduchý a dostupný spôsob, ako sa zdokonaliť v cudzom jazyku.

Edícia bilingválnych kníh Svetové čítanie s denníkom Nový Čas pokračuje druhou sériou
vizuál inzercie

Predstavenie vydavateľstva

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny,knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu