Eros Ramazzotti vydal svoj trinásty štúdiový album
Eros Ramazzotti (zdroj: Universal Music)

Eros Ramazzotti má na konte dvanásť štúdiových albumov, niekoľko kompilácií a živých albumov, no najmä desiatky miliónov predaných nosičov po celom svete. Na mesiac máj si pre fanúšikov pripravil nový autorský album… Naživo si ho budete môcť vychutnať v Košiciach už 30. septembra.

Jeho novinka dostala názov Perfetto a obsahuje štrnásť piesní. Tie spevák nahrával v Los Angeles, Miláne a Ríme a každý jeho krok sprevádzal aj jeho dlhoročný spolupracovník Claudio Guidetti, bubeník Vinnie Colaiuta (spolupracoval napríklad s Joni Mitchell, Herbie Hancockom, Quincy Jonesom alebo Leonardom Cohenom) a gitarista Michael Landau (Michael Jackson, James Taylor, Miles Davis).

Album je podľa zasvätených návratom Erosa Ramazzottiho k jeho klasickej tvorbe, teda ďaleko od elektonických zvukov a iných experimentov.

Tieto slová potvrdzuje už aj pilotný singel Alle Fine Del Mondo, kde sa spevák pohráva dokonca s country. Na prvé počutie pesnička s veľkými hitovými ambíciami už bola nasadená v mnohých európskych rádiách a dočkala sa veľmi vrúcneho prijatia aj zo strany fanúšikov…

Album Perfetto, ktoré vychádza celkom v šesťdesiatich krajinách, je nástupcom úspešného albumu Noi z jesene roku 2012. Eros Ramazzotti vydanie nového albumu podporí aj veľkým svetovým turné, ktoré odštartuje 12. septembra v talianskom meste Rimini.

Eros nezabudne ani na slovenských fanúšikov, ktorý si ho naživo budú môcť vychutnať 30. septembra v košickej Steel Arene.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu