foto: Europa 2

Už v septembri spustilo rádio kampaň agentúry Core4 pod názvom Nenormálne výzvy. Po tom čo moderátor Binďo musel jazdiť v závese za autom na kancelárskej stoličke, nenormálnej výzvy sa zúčastnil i moderátor Šorty, ktorého si poslucháčka priala ako dar pod vianočný stromček. Kampaň pracuje so sloganom Tí fakt nie sú normálni!

Kampaň s digitálnym ťažiskom prebieha na online kanáloch, v printe a v outdoore. Komunikácia pracuje intenzívne aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde zverejňujú svoje adrenalínové zážitky i poslucháči s hashtagom #nenormálnevyzvy.

Internetová stránka rádia Europa 2 dosiahla v novembri podľa prieskumu AIMmonitor návštevnosť takmer 357 tisíc reálnych užívateľov (RU).

Rádio má viac ako 590 tisíc fanúškov na Facebooku a viac ako 62 tisíc followerov na Instagrame.

Kreatívny koncept a produkciu videa zastrešila agentúra Core4 a o produkciu vianočnej cover skladby sa postarala spoločnosť Creative Music House.

Šortyho zabalili kolegovia do krabice za zvukov cover skladby All I want for Christmas is you od Mariah Carey v podaní Emy Drobnej, Márie Čírovej, Celeste Buckingham a Martina Haricha.

„Z moderátora show Vyber si na maxximum urobil celý tím Europa 2 živý darček a doručili sme ho poslucháčke, ktorá je jeho veľkou fanúšičkou a vyplnila svoju nenormálnu výzvu na www.europa2.sk/nenormalnevyzvy,“ povedala Eva Kinzelová, marketing a online riaditeľka rádia.

Pozrite si video, ako to celé dopadlo:


Vizuály kampane:

europa-2-moderator-sorty-kampan-nenormalny-vyzvy-obr-2
foto: Europa 2
europa-2-moderator-sorty-kampan-nenormalny-vyzvy-obr-1
foto: Europa 2

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu