Zdroj: Europa 2

Zastávka autobusov MHD v Bratislave na Gagarinovej ulici je vzdialená len zhruba 500 metrov od štúdia rádia Europa 2. Od 1. júla sa stala súčasťou komunikačných aktivít rádia. V piatok 15. júla zastávku Europy 2 slávnostne pokrstil aj raper Kali.

Krncok, Kali, Varecha - krst zastavku Europa 2 - 15.7.2016
Krnčok, Kali, Varecha – krst zastávky Europa 2 – 15.7.2016 (zdroj: Europa 2)

„Zastávka má slúžiť ako kontaktný bod pre programové aktivity rádia. Taktiež má poslúžiť na prezentovanie značky, hudby a štýlu Europy 2 poslucháčom a cestujúcim,“ uviedla PR manažérka rádia Europa 2 Zuzana Krištofovičová.

„Miesto nebolo vybrané náhodne, blízkosť škôl aj sídla rádia dáva zmysel pre programové a marketingové aktivity, ktoré rádio plánuje,“ povedal Dušan Vančo.

Raper Kali v piatok predstavil v relácii Ranná show ZOO svoj nový song s názvom Jazda a pri tejto príležitosti aj s moderátormi Matúšom Krnčokom a Vladom Varechom pokrstili MHD zastávku Europy.

„Europa 2 chce byť so svojimi poslucháčmi, prekvapiť, potešiť ich, či už zaujímavými live koncertmi umelcov, ktorých môžu z nášho éteru bežne počuť, stretnutiami s moderátormi, alebo prezentovaním našej hudby na maXXimum,“ dodal programový riaditeľ rádia Europa 2 Dušan Vančo.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu