Eva Babitzová je bývalou dlhoročnou generálnou riaditeľkou najúspešnejšieho rádia na Slovensku. Po neúspešnom minuloročnom pokuse stať sa súčasťou politickej strany SDKÚ-DS si aktuálne založila vlastnú politickú stranu pod názvom Šanca.

Šanca môže už aj oficiálne zabojovať v budúcoročných parlamentných voľbách. Ministerstvo vnútra zaregistrovalo stranu Šanca v stredu 25. marca. Na registráciu predložila 14 051 podpisov ľudí z celého Slovenska.

Eva Babitzová začínala svoje pôsobenie v médiách. Pôsobila v Slovenskom Rozhlase, v Rádiu Twist, ale aj ako marketingová riaditeľka denníka SME a redaktorka týždenníka Trend. Pôsobila ako členka prezídia a členka arbitrážnej komisie a výkonná riaditeľka Rady pre reklamu, ale aj ako viceprezidentka a prezidentka Asociácie nezávislých rozhlasových a televíznych staníc Slovenska.

„Pokračujeme vo vytváraní komunity odborníkov, ktorí budú  prinášať odborné, nie politické riešenia. Zaregistrovaním Šance vznikol priestor, ako tieto riešenia dostať do verejného života,“ vysvetľuje Eva Babitzová na margo založenia nového politického subjektu.

Politická strana Šanca by chcela dosiahnuť zlepšenie podnikateľského prostredia, zmeny v školstve, súdnictve a tiež zmenu volebného systému.

Eva Babitzová ukončila svoje pôsobenie na stoličke generálnej riaditeľky rádia Expres 19. septembra 2014 > pozri

Nemala si radšej založiť mediálnu, alebo PR agentúru? Čo myslíte?

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu