Zoznam.sk ohlásil zmenu na pozícii svojej šéfredaktorky sekcie Prominenti na webe Topky.sk, keď od 1. novembra sa ňou stala Eva Janovická. Na tejto pozícii nahradila doterajšieho šéfredaktora Martina Janáčka.

„Eva dlhé roky aktívne tvorila redakčný obsah zo zákulisia slovenského šoubiznisu, koordinovala prácu svojich kolegov na tomto projekte a zastupovala šéfredaktora Martina Janáčka. Vďaka tomu bude pod Eviným vedením zachovaná kontinuita tvorby a veríme, že obsah na Topkách sa stane pre našich čitateľov ešte atraktívnejší ako doteraz. Spolupráca s Martinom Janáčkom bola ukončená k 31.10.2015, týmto by sme mu chceli poďakovať za dlhoročnú spoluprácu a prajeme mu veľa úspechov pri nových projektoch, “ povedal Martin Mác, konateľ spoločnosti Zoznam.

Topky.sk sú aktuálne podľa AIMmonitora na siedmej pozícii v návštevnosti na slovenskom internete, keď dosahujú mesačne viac ako 1,4 miliónov unikátnych návštev (RU). Topky.sk okrem bulvárneho obsahu ponúkajú návštevníkom aj športový servis a spravodajstvo.

Dvojka na trhu slovenských internetových portálov – Zoznam.sk, ktorého sú Topky.sk súčasťou vznikol už v roku 1997.

Zoznam.sk funguje primárne ako vyhľadávač webových stránok a katalóg firiem, no má aj vlastné webové produkty, ako spravodajský server Topky.sk, špecializované magazíny Feminity.sk, Mojdom.sk, Dromedar.sk, oPeniazoch.sk, Podkapotou.sk, Urobsisam.sk, PC.sk, PlníElánu.sk, portál Pauzička.sk, web pre deti Rexík.sk, komunitný portál na zdieľanie multimediálneho obsahu Free.sk, job portál Kariera.sk a vďaka platforme na predaj lístkov Predpredaj.sk vstúpil aj do nového trhového segmentu.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu