Evita Urbaníková

Evita Urbaníková je bývalá rozhlasová moderátorka, v súčasnosti úspešná autorka ženských románov, majiteľka vydavateľstva Evitapress a zapožičala svoje meno ženskému magazínu Evita.

Televízia Markíza pripravuje s Evitou show pod názvom Do roka a do dňa. V novej relácii bude Evita Urbaníková radiť ženám, ako zmeniť svoj život a zbaviť sa nadváhy, či prestať fajčiť.

„Hľadáme akékoľvek príbehy. My ani nevieme, čo všetko človeka môže štvať. Aké maličkosti a detaily ho môžu urobiť šťastným. Stačí naozaj jednoduchá vec a človeku sa totálne skvalitní život. Za rok sa dá zvládnuť všeličo. Dá sa otehotnieť, schudnúť veľa kíl, doplniť si vzdelanie. Možno niekto túži vystúpiť na verejnosti a nemá na to odvahu – za rok sa dá vybudovať prejav a sebavedomie,“ povedala Evita pre TV Markíza. 

Do show sa môžu záujemci prihlásiť na webe casting.markiza.sk. Budete musieť nahrať svoje fotografie, video, zodpovedať otázky o koníčkoch, ale i predsavzatiach a povedať čo by ste chceli za rok zmeniť/dosiahnuť? Ale aj čo je dôvodom vášho rozhodnutia dať si predsavzatie a čo vám doteraz bránilo v splnení tohto cieľa.

Pozrite si video v ktorom Evita predstavuje novú reláciu:

REKLAMAadv.:

1 komentár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu