Ex-moderátor televízie Markíza Ján Dubnička napísal knihu Vytvorte si život, po akom túžite - obalka
obálka novej knihy Jána Dubničku (zdroj: Vydavateľstvo Slovart)

Bývalý moderátor Ján Dubnička prešiel vo svojom živote radikálnou zmenou, vďaka ktorej sa začal venovať osobnostnému rozvoju. Už päť rokov pôsobí ako profesionálny kouč, tréner a motivačný učiteľ pre firmy a jednotlivcov.

Predsavzal si napísať knihu o princípoch šťastného, spokojného, hodnotného a zmysluplného života – svoj sen si splnil publikáciou, ktorá nedávno vyšla vo vydavateľstve Slovart pod názvom Vytvorte si život, po akom túžite.

„Nestačí snívať o šťastí a úspechu, dajte sa do práce a vybudujte si život, po akom túžite, vybudujte si skutočne mimoriadny život. Bude to náročné, ale stojí to zato, “ hovorí Ján Dubnička

Kniha ponúka jednoduché princípy, ktoré nám môžu pomôcť na ceste k šťastnejšiemu, spokojnejšiemu životu. Dozvieme sa, ako si vytvoriť plán osobných cieľov, osvojiť návyky úspešných a šťastných ľudí, vypestovať odvahu, sebavedomie a vytrvalosť. Kniha nám pomôže pri prekonávaní strachu a ujasnení toho, čo naozaj chceme a čo nás v tom brzdí. Je určená všetkým ľuďom, ktorí chcú rásť nielen v osobnom, ale aj profesijnom živote.

Ján Dubnička (1976) je bývalý rozhlasový a televízny moderátor. Absolvoval štúdium masmediálnej komunikácie na Univerzite svätého Cyrila a Metoda v Trnave. Keď bol malý, túžil byť operný spevák. Napokon ho zlákala práca moderátora, postupne pracoval vo všetkých troch celoštátnych televíziách.

Pôsobil ako mediálny poradca ľudí z oblasti politiky. Jeho ďalšie smerovanie však ovplyvnila motivačná literatúra a autori ako Rhonda Byrne, Jack Canfield či Brian Tracy. Od roku 2011 pôsobí ako profesionálny kouč, tréner a motivačný učiteľ pre firmy a jednotlivcov. Venuje sa osobnostnému rozvoju ľudí.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu