Trnavský samosprávny kraj a Trnavské osvetové stredisko, audio – video klub – Vás pozývajú vo štvrtok 19. marca na exkurziu do médií a dabingového štúdia.

Exkurzia do televízie Markíza, rádia Expres ale i do dabingového štúdia Dimas
Budete si môcť pozrieť dabingové štúdio Dimas, ale i televíziu Markíza, či rádio Expres a nenechajte si ujsť, ani ukážky z audiomediálnej a multimediálnej tvorby, ktoré budú pre vás pripravené v ZUŠ Jána Albrechta.

Štúdio Dimas je jedným z popredných zvukových a video postprodukčných štúdií na Slovensku s dlhodobou históriou. Ako prvé a jediné zvukové štúdio na Slovensku  má certifikáciu a  licenciu Dolby, Dolby Digital, Dolby 7.1 pre filmovú postprodukciu a Dolby a DTS pre multimédiá.

Špecializuje sa na kinodabing a na výrobu dabingových verzií filmov, dokumentov, odborných, firemných, inštruktážnych videoprogramov, trajlerov v slovenskom a českom jazyku pre kiná, televízie a distribučné spoločnosti od literárnej prípravy, casting, produkčné zabezpečenie, nahrávanie dialógov, úpravu M&E… až po výsledný mix. Doteraz realizovali viac ako 1500 titulov, presnejší zoznam si môžete pozrieť > tu

Rádio Expres je najpočúvanejšie rádio na Slovensku a viac informácii o ňom môžete nájsť > tu

Televízia Markíza je momentálne najsledovanejšou na Slovensku a viac informácii o nej môžete nájsť > tu

[message_box title=““ color=“red“]KEDY? 19.marca 2015 (štvrtok) od 7.30 h
KDE? Zraz o 7.30 na parkovisku pred BILLOU oproti Mc Donaldu v Trnave.
Účastnícky poplatok  8,- €
Informácie a prihlášky: pani Mgr. Emília Szegényová, telefonicky 0902/144 598 , alebo e-mailom: szegenyova.emilia@zupa-tt.sk[/message_box]

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu