Patricie Šedivá (foto: Coca Cola HBC)

Manažérkou externej komunikácie spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko sa od mája stane Patricie Šedivá. Vo svojej novej úlohe bude zodpovedná najmä za styk s verejnosťou.

Úlohou Patricie Šedivej bude nastavenie celkovej stratégie externej komunikácie a budovanie, posilňovanie aj rozvoj vzťahov s médiami a ďalšími partnermi. Súčasne bude tiež podporovať aktivity Coca-Coly na poli Public Affairs a CSR.

„Patricie má za sebou v danom odbore bohaté skúsenosti. Som si preto istý, že vďaka týmto svojim skúsenostiam a rozsiahlym zručnostiam bude tou pravou posilou pre náš tím, “ uviedol Petr Jonák, riaditeľ vonkajších vzťahov Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Patricie Šedivá pôsobila dvadsať rokov v spoločnosti T-Mobile Czech Republic, z toho pätnásť rokov v oddelení komunikácie. Zaisťovala korporátnu komunikáciu, tvorila a realizovala komunikačné stratégie, pripravovala tematické akcie a eventy a spolupracovala s neziskovým sektorom.

V posledných troch rokoch patrila medzi jej kľúčové zodpovednosti externá komunikácia a PR pre spoločnosť Alza v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Na starosti mala tvorbu komunikačných stratégií a média plánu v súlade s cieľmi spoločnosti.

Tiež zaisťovala krízovú komunikáciu, úzko spolupracovala s vedením, obchodnými partnermi i štátnymi inštitúciami, organizovala akcie pre novinárov a médiá a pôsobila aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti.

V minulom roku bola ocenená v českej súťaži Hovorca roka. V kategórii Najlepší hovorca súkromného sektora sa umiestnila na druhom mieste.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu