Spoločnosť Facebook zrušila stránku Zomri. Admini stránky to predpokladali a preto už v predstihu založili profil Zomri 2.0. Informáciu priniesol portál Fičí.sk. 

Profil na Facebooku stránky ZomriOfficial.sk je od 4. apríla nefunkčný, pretože obsah nezodpovedal pravidlám uverejňovania príspevkov.

„Facebook nás definitívne sundal. Máme možnosť sa odvolať, ale teda nikdy to doteraz nepomohlo. Ešte že Magátove, Kotlebove a ostatné stránky psychopatov, ktoré vyzývajú na likvidáciu svojich oponentov bez problémov bežia a napínajú svaly. Good fucking job facebook. Serie nás to. Zatiaľ teda budeme tu. Prosíme zdieľajte tento status, nech ostatní vidia, kde nás môžu nájsť,“ uviedol admin na novej FB stránke Zomri 2.0. 

„Facebookový účet Zomri je známy cynickým humorom. Ten mohol ísť proti srsti extrémistom, z ktorých si Zomri často robí žarty. Admini Zomri už mali podobné skúsenosti s Facebookom – pred Zomri zábavná facebooková stránka fungovala pod názvom Jakub Martinec, ktorú sociálna sieť zrušila vlani júni. Dôvodom vtedy mal byť sexuálny obsah,“ uviedol portál Fičí.sk. 

Za admina FB stránky Zomri bol označovaný bloger Samo Marec, ten to ale rozhodne odmieta.

Držiteľom domény www.zomriofficial.sk na ktorú smeruje odkaz z FB stránky Zomri 2.0 je spoločnosť VNET, a.s., ktorej štatutármi sú Vladimír Kupčo, Vojtech Németh a Juraj Lustoň.

Držiteľom domény s podobným názvom www.zomri.sk je produkčná spoločnosť speváka Martina Jakubca MAJA PRODUCTION, s.r.o., ktorá ale z obsahom stránky a FB skupiny Zomri nemá pravdepodobne nič spoločné. Zisťovali sme podrobnosti.

Martin Jakubec vtipne reagoval. „Keďže došlo k útokom na našu centrálu Zomri vyhlasujem mimoriadne proti systémové a obrany schopné opatrenia. Vieme, že ležíme mnohým živlom v žalúdku, no viac nás je tých pre nás zapálených, pretože náš obsah je jedinečný v mediálnom priestore. Toto už nie je hra o fazuľky vážení,“ vyjadril sa pre mediawatch.dog! Martin Jakubec a dodal:

„Mobilizujem všetkých ľudí a zložky našich útvarov vnútornej bezpečnosti, prizval som aj operatívcov k zahájeniu vyšetrovania. Nás nezastaví už nič, bude to už len horšie. Majte sa na pozore. Spúšťame proti systémovú revolúciu. Zomri pokračuje a vyzývam všetkých aby sa k tejto vznešenej a ušľachtilej myšlienke pripojili, skromne. Zomri žije, pretože my sa otrasieme a ideme ešte vo väčšom vpred. Vyhlásil Martin Jakubec, prezident centrály Zomri, ktorý je jej nepísaným fantómom.“

Aktualizované:

Pôvodná FB stránka Zomri je už opäť funkčná.

„Asi niektorých jedincov nepotešíme, ale sme späť. #jesuiszomri,“ uviedol admin stránky.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu