Ak si chcete na chvíľu oddýchnuť od letných horúčav máme pre vás skvelý tip. Filmová stanica FilmBox HD v nedeľu 10. augusta o 21.50 odvysiela kriminálny thriller Chladnokrvne, ktorý zaujme najmä fanúšikov filmov z mafiánskeho prostredia.

Zárukou dobrej zábavy je skvelé obsadenie – mená ako Dustin Hoffman, Edward Burns, Andy Garcia, Rachel Weisz či režisér James Foley určite nenechajú nikoho na pochybách.

Jake Vig je podvodník veľkého formátu. Príroda ho obdarila šarmom, odvahou a schopnosťou dostať sa aj z tých najnepríjemnejších situácií. Šťastie sa však od neho odkloní, keď nezákonne príde k slušnej sume peňazí, ktoré zhodou okolností patria kráľovi zločinu Winstonovi Kingovi.

Aby Jake splatil dlh a zachránil si život, musí sa podujať na obzvlášť ťažkú a nebezpečnú úlohu. Na pomoc v tomto famóznom podraze si zavolal aj vreckovú zlodejku Lily. Keď sa však dievča objaví s vlasmi odfarbenými na červeno, pre poverčivého Jakea je to prvý signál smoly. K tomu sa im ešte do života začne pliesť Jakeov odveký nepriateľ – agent FBI Gunther Butan.

Režisér James Foley rozbehne kriminálny thriller o súboji veľmajstrov podrazov vskutku vo veľkom štýle. Rafinovaná hra s dôverou, spoľahlivosťou a lojalitou sa premení na smrtiaci súboj kto z koho – a za koľko. Zdá sa, že sa máme na čo tešiť.

Filmový tip  Kriminálny thriller Chladnokrvne na FilmBox HD už túto nedeľu - 2

Filmový tip  Kriminálny thriller Chladnokrvne na FilmBox HD už túto nedeľu - 3

Filmový tip  Kriminálny thriller Chladnokrvne na FilmBox HD už túto nedeľu

Filmový tip  Kriminálny thriller Chladnokrvne na FilmBox HD už túto nedeľu - 4

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu