František Novák (foto: Ringier Axel Springer SK)

S účinnosťou od 1. novembra 2019, bol František Novák, ktorý doteraz pôsobil ako Product Director for Digital Publishing & Community, vymenovaný na pozíciu Chief Digital Officer (CDO) spoločnosti Ringier Axel Springer SK.

Na novej pozícii bude František Novák zodpovedný za digitálne projekty vydavateľstva, video stratégiu, ako aj stratégiu a výkon všetkých obsahových portálov vydavateľstva. Tiež zastreší technickú časť vývoja online produktov a tím softwarových inžinierov.

„Online prostredie je veľmi dynamické a neustále sa mení. František Novák je už niekoľko rokov veľmi dôležitou súčasťou našej firmy. Verím, že s jeho skúsenosťami budú naše digitálne projekty ďalej rásť a my budeme posilňovať pozíciu jednotky slovenského internetu,” povedal Michal Maruška, COO Ringier Axel Springer SK.

František Novák (foto: Ringier Axel Springer SK)

„Ďakujem novému manažmentu za dôveru. Používatelia našich služieb sú zvyknutí na vysokú kvalitu našich produktov. Preto je mojim prvoradým cieľom tieto produkty neustále zlepšovať a posúvať ich vpred. Som presvedčený, že spolu s mojimi tímami to zvládneme,“ povedal František Novák, Chief Digital Officer.

František Novák nastúpil v roku 2013 ako Product Manager do spoločnosti Azet.

Od roku 2014 pôsobil na pozícii Head of Pokec & Azetmail.

Od roku 2018 zastával pozíciu Product Director Digital Publishing & Community.

Pred svojim pôsobením vo vydavateľstve Ringier Axel Springer zastával viaceré developerské a projektové pozície v rôznych spoločnostiach.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu