foto koláž: Mediahub.sk

Rada pre vysielanie a retransmisiu udelila na svojom dnešnom rokovaní súhlas spoločnosti Fun Media Group, a.s. na kúpu spoločnosti Corporate Legal s.r.o., ktorá je vlastníkom licencie Rádia Vlna.

CEO Fun Rádia Rastislav Dutka vysvetľuje, že zámerom Fun Rádia je môcť priniesť kvalitné služby aj poslucháčom Rádia Vlna.

„Už dlhé roky sa nám darí plnohodnotne napĺňať náš potenciál, čoho dôkazom je aj silné postavenie Fun rádia na trhu s tak veľkou konkurenciou. Rovnako cieľavedome nazeráme aj do budúcnosti. Aj preto sa tešíme z tohto rozhodnutia a budeme radi, keď budeme môcť po finalizácii kúpy privítať poslucháčov rádia Vlna v našej rádiovej rodine,“ uviedol Rastislav Dutka.

CEO Fun Rádia doplnil, že týmto krokom chcú poslucháčom priniesť ešte viac hudby, ale aj zábavy či zaujímavosti a aktuálnych informácií zo Slovenska aj zo sveta. Na svoje si príde každý.

„Fun Rádio je už dlhodobo jednou z najpočúvanejších staníc, ktorá má svoju stálu základňu poslucháčov. Rovnako je to aj v prípade Rádia Vlna. Týmto krokom preto nielen posilníme svoju pozíciu na trhu, ale aj budeme úspešne pokračovať vo svojej tradícii prevádzkovania číro slovenských rádií s dlhoročnou tradíciou,“ uzatvára Rastislav Dutka.

Fun rádio je najstaršie slovenské rádio s dlhoročnou tradíciou, pričom jeho vznik je datovaný už v roku 1990. Svoje silné postavenie si drží až dodnes a stále patrí medzi TOP 3 najpočúvanejšie rádiá na Slovensku. Rovnako ako Fun rádio, aj Rádio Vlna patrí z pohľadu vlastníctva medzi jedny z mála slovenských rádií.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu