Fun rádio bude v piatok vysielať naživo z multikina Cinemax
Sajfa (zdroj: FUN rádio)

Pri príležitosti osláv svojich 25. narodenín sa Fun rádio rozhodlo ísť medzi svojich poslucháčov. Zajtra, v piatok 12. júna, bude naživo vysielať od 10:00 do 21:00 hodiny  (10:00 Didiana, 14:00 Sajfa, 18:00 Jeremy) priamo z najmodernejšieho kina na Slovensku – z novootvoreného multikina Cinemax v nákupnom centre Bory Mall v Bratislave.

Ako trendsetter v oblasti technológií si pre live vysielanie zvolilo práve toto najmodernejšie kino na Slovensku, ktoré oddnes verejnosti ponúka technológiu IMAX, teda najväčšie plátno, dychvyrážajúci obraz  a najmodernejší zvuk na celej východnej pologuli.

Návštevníci a poslucháči budú tak môcť moderátorov Fun rádia nielen počuť ale aj vidieť priamo „v akcii“ a zároveň sa môžu stať aj súčasťou živého vysielania.

Sajfa, Didiana a Jeremy majú pre odvážlivcov pripravené súťaže o lístky do kina Cinemax. Pukance zdarma dostane každý, kto príde za moderátormi a povie heslo: „Ja som Fun rádio.“

Fun rádio si dlhodobo udržiava pozíciu silnej komerčnej dvojky s 13,2%-ným podielom na trhu. Má 507 tisíc denných a 1.141.000 týždenných poslucháčov. Viac ako 70 % poslucháčov Fun rádia je vo veku do 40 rokov.

Funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi. Historicky najvyššiu návštevnosť 964.988 RU dosiahol web Fun rádia v marci 2015.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu