Do terajšieho programu Fun rádia pribudne viacero overených programových prvkov a Playlist Fun rádia sa obohatí aj o hity 90. tych rokov.  Julo alias Python sa po 14 rokoch vracia do rádia, krátko sme ho preto pri tejto príležitosti spovedali.

„Prinášame väčšiu hudobnú rozmanitosť, vracajú sa k nám ďalší top moderátori, rozširujeme ponuku programov…u poslucháčov chceme opäť vyvolať eufóriu a emócie podobné tým z narodeninového vysielania. Veríme, že týmito programovými zmenami si získame aj nových či tých poslucháčov, ktorí kedysi počúvali Fun rádio,“ povedal na margo novej vysielacej štruktúry Rastislav Dutka, programový riaditeľ Fun rádia.

Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.11 - Python
Julo alias Python v štúdiu v deň 25. narodenín Fun rádia (zdroj: Fun rádio)

Vstávanie v rámci rannej šou Juniora a Marcela po novom rozveselia Fun news, ktoré podajú aktuality uvoľnenejšou formou. Večery naopak s poslucháčmi strávi Julo alias Python, ktorý je opäť Fun rádio s legendárnym programom – Stará natoč gramofón, ako sme predpokladali a informovali  sme vás už 9. septembra :)

STARÁ NATOČ GRAMOFÓN je už legendárnou reláciou, ktorá bola dlhé roky stabilnou súčasťou Fun rádia.

Fun rádio sa nevypína ani večer! Zábava pokračuje s Julom alias Pythonom, ktorý sa bude striedať s Jeremym, kopou dobrej hudby a vašimi odkazmi. Každý pondelok až piatok od 18:00 do 21:00 sa venujú odkazom, telefonátom a pozdravom od poslucháčov > pozri

Julovi alias Pythonovi sme položili niekoľko otázok:

Koho to bol nápad, vrátiť reláciu nazad do vysielania? Váš,  či vedenia rádia?

Program Stará natoč gramofón sa vrátil vďaka poslucháčom Fun rádia, ktorí 10. júna, v rámci 25. narodenín rádia, najpozitívnejšie hodnotili tento program v mojom podaní a chceli ho spať. Takže, Fun rádio im vyšlo v ústrety.

Relácia Stará natoč gramafón bude úplne rovnaká ako tá v 90-tych rokoch, alebo na poslucháčov čakajú nejaké zmeny?

Relácia nebude úplne rovnaká ako v 90. rokoch. Prihliadli sme na to, že sa píše rok 2015 a treba veci prispôsobiť súčasnému trendu. Večerné vysielanie bude ako doteraz, hlavne o hudbe a odkazoch poslucháčov, čo bolo tiež náplňou programu aj v 90. rokoch.

Julo naposledy ste vo Funku vysielal okolo roku 2001, takže sa vraciate nazad do Funka po dlhých 14 rokoch. Kedy to bolo presne a aká to bola cesta? :)

Tých rokov je naozaj 14, kedy to bolo presne v 2001 si ani ja nepamätám, len viem, ze to bolo niekedy v lete. Cesta? Po Funku som 6 rokov vysielal s Julom Viršíkom v rádiu Okey, potom chvíľu v rádiu Expres (Letné rána s legendami a Silvester na Exprese), od roku 2013 v rádiu Best FM, kde som na moju žiadosť vysielal posledný krát 30. augusta 2015, “ povedal pre masmedialne.info Julo alias Python.

Ďakujeme za rozhovor.

Fun rádio malo odjakživa aj nos na pesničky a prinášalo hudobné hity zajtrajška a tvorilo trendy. Preto sa v programe objaví relácia Powerplay, ktoré poslucháčom predstaví budúci hit éteru.

Zmeny sa viditeľne týkajú aj víkendu, kde pribudnú dve moderované relácie. V sobotu si poslucháči opäť môžu z éteru Fun rádia vypočuť to najlepšie zo slovenskej a českej hudobnej scény v relácii Fun in Czechoslovakia s Kavou a nedeľné dopoludnie spríjemní zaujímavý hosť spolu so Šarkanom v jeho Nedeľnej Talkshow od 10-12 hod.

Peter „Šarkan“ Novák tak predbehne nedeľné talkshow ostatných rádií, bude mať navrch, vysiela dve hodiny a začína už od 10:00 hod. , ďalšie show sú iba hodinovky, od 11:00 do 12:00 hod.

Rádio Slovensko má Spojky s Adelou Banášovou (vždy s hosťom) a Dvojbodky s Lasicom/Danišovičom (ktorí v nej iba spomínajú), Expres ma Evitu Urbaníkovú (tiež máva hostí), Rádio Jemné má Hanu Lasicovú – ono to vlastne nie je talkshow (aspoň zatiaľ je to bez hostí) – to sú skôr monológy, niečo ako mal kedysi v rádiu Julo Satinský…

Fun rádio mení vysielaciu štruktúru - Peter Novák Šarkan
Zdroj: Fun rádio
Pozrite sa, ako Fun rádio oslávilo 25 rokov - obr.9
Zdroj: Fun rádio

Prehľad vysielania

PONDELOK – PIATOK
06:00 – 10:00 Ranná šou s Juniorom a Marcelom
10:00 – 14:00 Deň s Didianou
14:00 – 18:00 Popoludnie so Sajfom
18:00 – 21:00 Stará natoč gramofón s Julom alias Pythonom alebo Jeremym
21:00 – 06:00 Fun Rádio Nonstop hudba

SOBOTA
08:00 – 18:00 Víkend s Michaelou alebo Mimom
18:00 – 19:00 Fun in Czechoslovakia s Kavou
19:00 – 08:00 Fun rádio Nonstop hudba

NEDEĽA
08:00 – 10:00 Víkend s Michaelou alebo Mimom
10:00 – 12:00 Nedeľná Talkshow so Šarkanom
12:00 – 18:00 Víkend s Michaelou alebo Mimom
18:00 – 06:00 Fun rádio Nonstop hudba

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu