Ilustračná foto: pixabay.com

Prvý jarný týždeň chce rádio bojovať s jarnou únavou, preto odštartovalo sviežou jarnou zvukovou grafikou, alebo týždennou súťažou. Vyvrcholením vítania jari má byť v rádiu víkendový špeciál.

„V pondelok doobeda spoločne odpočítame oficiálny začiatok jari (o 11:29) a následne odštartujeme týždennú súťaž vítania jari. Zapojiť sa dá jednoducho, registráciou na funradio.sk/sutaze, kde si súťažiaci vyberie, o akú aktivitu chce hrať. Dať si do poriadku auto, kondičku s osobným trénerom, alebo nechať si u seba doma upratať nikým iným ako Sajfom! Každý deň vo vysielaní žrebujeme jedeného výhercu aktivity,“ uviedlo Fun rádio.

Vyvrcholením vítania jari, bude vo Fun rádiu víkendový špeciál, ktorý odmoderuje Vera, Didiana a Sajfa. Okrem „sviežej“ hudby, vysielanie obohatí žrebovanie týždennej súťaže. Vysielanie doplnia i live prenosy na Facebooku na profiloch Sajfu, alebo Ja Som Fun rádio.

Vypočujte si ukážky jarnej zvukovej grafiky Fun rádia:

Web Fun rádia o kráse a životnom štýle

Koncom marca spúšťa Fun rádio i vynovený web beauty.sk o kráse a životnom štýle.

„Beauty.sk bude plnohodnotná, redakčne zastrešená web stránka, ktorá bude prinášať novinky o móde, zdraví, kráse a cestovaní. Pokračujeme tak v avizovanom posilnení onlinu a prepojenia s rádiom,“ uviedlo Fun rádio.

Graficky sa dizajn webu priblíži online projektom z portfólia rádia, ako infospravy.sk. f1.sk, hokej.sk, alebo profutbal.sk, ktoré spoločnosť získala akvizíciou ešte v júli 2016.

Čítajte viac:

Stránky F1.sk, Profutbal.sk a Hokej.sk zosúladili svoj dizajn s webom Fun rádia – Infosprávy.sk

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu