zdroj: Fun rádio

Presne v stredu 10. júna 2020 uplynie 30 rokov odkedy Fun rádio ako prvé komerčné rádio v Československu začalo vysielať. Oslavy výročia sa začali už v januári a potrvajú do konca roka, avšak v týždni narodenín si Fun rádio pripravilo pre svojich poslucháčov špeciálne prekvapenia.

Pri príležitosti 30. narodenín vznikla špeciálna verzia Zarábaj ušami o 30-tisíc eur, s 30-násobnými šťastnými hodinami a s 30 sekundovým limitom na zodvihnutie telefónu. Výhercu spoznáme priamo v deň narodenín.

Okrem iného rádio rozdá poslucháčom v súťaži 30 rokov Fun rádia 30 exkluzívnych darčekov, medzi ktorými budú aj zážitkové ceny s moderátormi Fun rádia.

Sajfa jedného z poslucháčov prevezie na svojom vysnívanom aute, Marcel vezme so sebou niekoho do Tatier, Junior príde grilovať na poslucháčovu párty, DJ Carlo zahrá na oslave, a mnohé ďalšie.

Fun rádio hrá hity, ktoré milujete, aj preto budú 30-te narodeniny nielen o zábave, ale aj o hudbe. V stredu 10.6. od polnoci do polnoci zahrá Fun rádio 300 najväčších hitov z histórie Fun rádia, z každej dekády stovku pesničiek.

Piatková relácia #funradio30 s Adelou a Sajfom, ktorá hostí ľudí, spätých s Fun rádiom, bude pokračovať až do konca roka.

Narodeniny oslavuje Fun rádio aj reklamnou kampaňou z dielne agentúry ČOSI. Jej idea je postavená na spojení dnes už legendárnych moderátorov s legendárnymi hudobnými hitmi, ktoré dopĺňajú ikonické rádiové symboly – majk, reprák a slúchadlá.

Takýmto spojením kampaň komunikuje, že Fun rádio vždy bolo, je, a napriek tridsiadke na krku vždy bude Fun. O kampaňové fotografie sa postaral fotograf Vlado Vojtela.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu