Rádio zverejnilo úpravy programu vysielania a internetovej stránky, ktoré súvisia s adventom, Vianocami a Silvestrom. Pripravilo súťaže o zaujímavé ceny, darčeky, špeciálne vysielanie a samozrejme vianočné hity. Na Silvestra nezabudlo ani na disko párty s Julom alias Pythonom, ktorý aktuálne vyzval svojich fanúšikov, aby mu pomohli vybrať silvestrovský playlist najväčších hitov.

Zarábaj ušami
Od 1. decembra 2016 sa do Fun rádia vracia už po štvrtí raz súťaž, ktorá naučila Slovákov zarábať peniaze počúvaním rádia. Každý deň si tak poslucháči môžu prilepšiť o minimálne 1000 Euro. Čítaj viac.

Sajfov adventný kalendár
Každý rok niekto prinesie vianočnú pesničku. Sajfa ich tento rok prináša všetky, lebo v každej pesničke je kúsok Vianoc, iba v nej treba prebudiť vianočného ducha. Sú to refrény známych hitov s vianočným textom a v jedinečnom prevedení Mateja „Sajfu“ Cifru, ktoré je neprenosné a nezopakovateľné. Každý deň od 1. decembra pribudne na webe funradio.sk jedna vianočná prerábka, ktorá vnesie ducha Vianoc do každého srdca a spoločne so Sajfom už len budete odpočítavať dni do Vianoc.

Všetky okienka Sajfovho adventného kalendára môžete nájsť > tu

sajfa-fun-radio-adventny-kalendar-1

Štedrý deň s Fun rádiom
Na Štedrý deň, aj keď je to sobota, budú vo Fun rádiu robiť poslucháčom spoločnosť moderátori Junior, Marcel, Didiana a Sajfa. Od rána od 8:00 do 16:00 budú každú hodinu rozdávať poslucháčom darčeky a spríjemňovať im chvíle čakania na Ježiška A od 16:00 do 24:00 budú z Fun rádia znieť iba vianočné hity.

Silvester vo Fun rádiu
– zábava od rána do večera
– v Silvestrovskej rannej šou od 8:00 do 11:00 začnú poslucháčov pripravovať na rozlúčku s rokom 2016 moderátori Junior a Marcel, ktorí sa svojim typickým zábavným štýlom obzrú za rokom 2016
– od 11:00 do 14:00 sa v relácii „Silvestrovské hity, ktoré milujete s Didianou“ pozrieme na to, čo sa (ne)podarilo v roku 2016 – najzábavnejšie okamihy z vysielania Fun rádia, brepty, najväčší výhercovia súťaží v uplynulom roku
– od 14:00 do 19:00 je pre poslucháčov pripravená veľkolepá „Sajfova silvestrovská estráda“, v ktorej budú všetci. Čo to znamená? No, že naozaj prídu úplne všetci – športovci, herci, herečky, speváci, speváčky a aj…VŠETCI!!!! Toto tu ešte nebolo. Všetci u Sajfu!
– od 19:00 do 01:00 odpália záver roka, tak ako sa patrí. Zaručí to „Silvestrovská discopárty s Julom alias Pythonom“,v ktorej Python zmixuje tie najväčšie hity, ktoré k Silvestru jednoznačne patria

Nový rok
V prvý deň roku 2017 si v Nedeľnej talkshow so Šarkanom od 10:00 do 12:00 pripomenú najvýraznejších hostí talkshow z roku 2016.

Online
– Pribudne internetový stream Fun rádio Vianoce a Top 2016 s najväčšími hitmi tohto roku
– Funradio.sk v novej časti s názvom Vianoce, zoskupí všetky články, videá a zaujímavosti k vianočnému obdobiu

funradio-sk-ukazka-vianocneho-webu-zdroj-fun-radio-1-12-2016
Ukáža zasneženej vianočnej internetovej stránky Fun rádia (zdroj: Fun rádio)
REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu