zdroj foto: Fun rádio

K webu funradio.sk pribudol ešte v marci 2016 nový web pod názvom SaUkludni.sk a súčasťou portfólia je aj web InfoSprávy.sk. Aktuálne spoločnosť Fun Media Group posilňuje svoju pozíciu v online prostredí, keď získalo weby hokej.sk, profutbal.sk, F1.sk, auto.sk, mobil.sk spravy.sk, beauty.sk, mesec.sk, point.sk a hockey.sk, ktoré v minulosti dlhé roky prevádzkovala spoločnosť Point Network a Benefit Trade. Služby media representative pre všetky weby zabezpečí spoločnosť Radio Group.

Fun rádio patrí dlhodobo medzi najnavštevovanejšie rádiové weby a akvizíciou sa pokúsi dosiahnuť strategickú synergiu, ktorá má potenciál zasiahnuť ešte väčšiu čitateľskú základňu. Web Funradio.sk navštívilo v roku 2016 (január až jún), podľa AIMmonitora v priemere viac ako 533 tisíc unikátnych návštevníkov mesačne.

„Kombinácia online prostredia a rádia je jedným z najefektívnejších komunikačných kanálov.
Poslucháčovi, ktorý je u nás na prvom mieste, vieme teraz ponúknuť ako vo vysielaní, tak aj v našom online prostredí ešte väčšiu rôznorodosť. Veríme, že rozšírením ponuky reklamného priestoru oslovíme aj nových klientov,“ povedal generálny riaditeľ Fun rádia Patrik Ziman.

„Najmä v prípade spravy.sk, hokej.sk, auto.sk, mobil.sk, beauty.sk, ide o domény prvej triedy, ktoré sú intuitívne a majú veľký potenciál. Treba však dodať, že do webových stránok, ktoré sú na niektorých nadobudnutých doménach umiestnené, sa už viacero rokov neinvestovalo. Čaká nás tak ešte niekoľko mesiacov tvrdej práce, aby sme z nich urobili silné športové stránky, spĺňajúce všetky požiadavky súčasnej doby,“ povedal o akvizícii web manažér Fun rádia Kamil Šimončič.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu