Fun rádio si v stredu 28. októbra 2015 pripomenie vznik samostatného Československého štátu (1918) a bude hrať najväčšie slovenské a české hity.

Od šiestej hodiny až do polnoci moderátori Junior, Marcel, Didiana, Sajfa, Jeremy a Python spolu so zaujímavými hosťami a rubrikami priblížia poslucháčom pozadie, fungovanie a pikošky zo slovenskej a českej hudobnej scény.

Ranné vysielanie bude tradične od 6-tej do 10-tej s Juniorom a Marcelom, ktorý ale privítajú špeciálneho hosťa – skupinu Le Payaco, ktorá tak tento deň spríjemní aj hraním naživo. Skupina vydala len nedávno po dlhých desiatich rokoch nový album pod názvom Dnes je ten deň, takže bude bez pochýb vo vysielaní rádia veľmi milým prekvapením. Prečítajte si rozhovor s kapelníkom Le Payaco Ďurom Vitézom > pozri

Počas dňa od 10-tej do 14-tej hod. bude poslucháčom robiť spoločnosť moderátorka Didiana a speváčka Dara Rolins. Do éteru Fun rádia zavíta aj známy textár Kamil Peteraj.

Potom preberie štafetu moderátor Sajfa. V Popoludní od 14-tej do 18-tej hod. tento zábavný moderátor vyspovedá speváčku a hudobníčku Katku Knechtovú.

Na večer slovenské a české hity pokračujú aj s odkazmi poslucháčov s Jeremym vo vysielaní Stará natoč gramofón. Netradične pribudne medzi 21. až 24. hodinou aj špeciálny moderovaný blok s Julom alias Pythonom, ktorý poslucháčom pripomenie tú najlepšiu slovenskú a českú hudbu diskoték, žúriek a chatovíc :-). Tento párty mix si budú môcť poslucháči neskôr stiahnuť na aj webe Fun rádia.

Téme sa Fun rádio venuje aj online na domovskej stránke funradio.sk, cez Facebook Ja som Fun rádio či sociálne siete moderátorov. Rôzne hlasovania, klipy, spomienky a top pesničky od poslucháčov – to je len časť špeciálneho obsahu k Československému dňu vo Fun rádiu.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu