Zdroj: Fun rádio

Originálna rádiová súťaž sa aktuálne vrátila do éteru Fun rádia už po štvrtý raz. Už od 28. novembra sa môžu poslucháči rádia registrovať na špeciálnej microsite. Súťaž štartuje 1. decembra a zarábať ušami budú môcť poslucháči až do konca januára 2017.

„Ako sa odlíšiť od klišé názvov súťaží, ktoré väčšinou obsahujú slovo „mánia“? Unikátnosťou a vtipom. Názov súťaže obsahoval sloveso, ktoré vytvorilo silné „call to action“ kampane. Najsilnejšou časťou názvu je ale prekvapivé spojenie zarábania a uší. Kampaň mala taký úspech, že ju Fun rádio zopakovalo,“ uviedla ku kampani na svojom webe agentúra The Big Name Theory, ktorá kampaň a súťaž vytvorila na kľúč pre Fun rádio.

Vypočujte si rádiový spot „Teaser“:


Poslucháči rádia sa musia registrovať do súťaže zaslaním sms a potom počúvať Fun rádio. V relácii Popoludnie so Sajfom potom rádio vyhlási každý pracovný deň jedného súťažiaceho na výhernú listinu, ten ak sa dovolá do rádia počas odohrania dvoch songov vyhráva 1 tisíc eur. Ak sa do vysielania nedovolá, suma pripočíta k výhre na druhý súťažný deň. Všetky informácie si môžete pozrieť na microsite www.zarabajusami.sk.

 

„Po úspešnom „zahrievacom kole“ so súťažou Zarob €ash s hitmi, ktoré miluješ, v ktorej poslucháči na jeseň vyhrávali hotovosť len za pozorné počúvanie vysielania, sa do Fun rádia vracia legendárne Zarábaj ušami. Táto súťaž na princípe „listen-to-win“ pobeží už po tretí raz. Denne tak môže jeden poslucháč vyhrať minimálne 1000 Eur,“ uviedlo rádio.

Vypočujte si rádiový spot „Trailer“:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu