V utorok 21. júla, teda v prvý letný deň sa Fun rádio rozhodlo odštartovať leto medzi ľuďmi v Aquaparku v Senci. Vo vysielaní v tento deň čaká na poslucháčov od 6 do 10 hod. letná Ranná šou s Juniorom a Marcelom, a aj s kapelou Medial Banana. Potom sa Fun rádio presunie do Aquaparku, odkiaľ bude od desiatej až do 17 hod. vysielať naživo Didiana.

Po Didiane od 17 hod. až do 21 hod. bude mať Julo alias Python letnú diskotéku. Akciu Fun rádio sprostredkuje aj live prenosom na svojom webe prostredníctvom 360 stupňového videa:

„Leto pre nás znamená slnko, voda, usmievaví ľudia a skvelá hudba. Toto všetko Fun rádio skĺbi do jedného špeciálneho dňa a leto odštartuje rovnako ako v kalendári, už 21. júna! Poslucháčov okrem letných tónov z éteru čaká aj živé moderovanie z Aquaparku Senec,“ uviedlo rádio.

Fun rádio funguje na trhu už 25 rokov a dlhodobo si udržiava pozíciu silnej komerčnej dvojky so 12,7%-ným podielom, má 503 tisíc denných a 1.064.000 týždenných poslucháčov a takmer 66 % poslucháčova je vo veku do 40 rokov.

Pozrite si self promo vizuál s Didianou:

Didiana Aquapark banner slef promo Fun radio - jun 2016

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu