zdroj: Grayling

Medzinárodná komunikačno-konzultačná spoločnosť Grayling, ktorá má svoje zastúpenie aj na Slovensku, získala ocenenie Globálna Public Affairs agentúra roka 2019 na slávnostnom galavečere Global SABRE Awards, ktorý usporiadala minulý týždeň organizácia Holmes Report v hoteli The Watergate vo Washingtone.

Spoločnosť Grayling bola ocenená za výrazný rast v oblasti public affairs, najmä v európskom regióne, ako aj za budovanie silných strategických partnerstiev na celosvetovej úrovni.

„Sme nesmierne hrdí na to, že sme dostali toto prestížne ocenenie,“ uviedol Russell Patten, riaditeľ Public Affairs v Graylingu.

„Ocenenie patrí špeciálne našim konzultantom naprieč regiónmi a samozrejme klientom, bez ktorých by sme tu dnes neboli. Je odrazom kvality práce zameranej na solídny výskum, strategický insight, jasné pochopenie požiadaviek našich klientov a naše odhodlanie dlhodobo implementovať obojstranne výhodné riešenia. Z lokálneho pohľadu, či už vezmeme do úvahy trh v Španielsku, Washingtone D.C., Singapure alebo Bratislave, sa čoraz viac potvrdzuje význam našej stratégie – byť súčasťou globálnej siete a zároveň zostať najlepším vo svojej triede na miestnej úrovni,“ dodal Patten.

„Odbornosť, dosah našich tímov a schopnosť koordinovať public affairs kampane na viacerých trhoch súčasne poskytujú bezkonkurenčnú výhodu klientom, ktorí sa často stretávajú s problémami presahujúcimi národné hranice,“ uviedol Peter Fecko, výkonný riaditeľ pre strednú a východnú Európu.

Toto významné globálne ocenenie prišlo po úspechu na EMEA SABRE Awards, kde Grayling získal ocenenie EMEA Public Affairs Consultancy of the Year a spolu s ďalšími oceneniami ako napr. Brexit-related Campaign of the Year 2018, je táto nominácia ďalším dôkazom schopností konzultantov pôsobiacich v rámci celej siete.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu