Od apríla bude riadiť spoločnosť SAS nielen na Slovensku, ale i v Českej republike Hana Kvartová, na pozícii country manažérky.

Hana Kvartová je presvedčená, že spojenie vedenia a užšia spolupráca oboch pobočiek umožní lepšie plniť požiadavky klientov SAS, o ktorých sa tak bude po novom môcť starať viac ako stovka odborníkov.

„U viacerých našich klientov už k prepojeniu manažmentov slovenských a českých pobočiek prišlo a od svojich dodávateľov požadujú väčšiu flexibilitu a lepšie prepojenie aktivít na obidvoch trhoch,“ povedala Hana Kvartová, nová country manažérka.

Hana Kvartová
Hana Kvartová (zdroj: SAS Slovakia)

„Cieľom je predovšetkým lepšia spolupráca, lepšie zdieľanie zdrojov a v konečnom dôsledku poskytovanie kvalitnejších služieb klientom. Samozrejme zároveň veríme, že tým dosiahneme na oboch trhoch aj lepšie obchodné výsledky,“ dodala Hana Kvartová.

Hana Kvartová stojí na čele spoločnosti SAS Slovakia už 6 rokov, predtým pôsobila ďalšie štyri roky na oddelené Business Consulting pre oblasť Customer Intelligence, po novom povedie obidve pobočky spoločnosti SAS v Slovenskej a v Českej republike.

V roku 2014 bola nominovaná v ankete manažér roka, ktorú udeľuje ekonomický týždenník Trend.

SAS je softvérová a poradenská spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1976. Na Slovensku pôsobí od roku 1995 a špecializuje sa najmä na finančný sektor, telekomunikácie, energetiku a akademickú oblasť.

Používa inovatívny softvér a služby v oblasti analytiky, business intelligence a data managementu.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu