Už 6. septembra Rádio Jemné spúšťa novú hodinovú reláciu Radosti obyčajného života s Hanou Lasicovou každú nedeľu po 11-tej.

Hana v roli matky bude v danej hodine nabádať rodičov na to, aby si aj ten bežný život aspoň trochu užívali. Bude aktuálne hovoriť o témach, ktoré sú blízke rodine ako napr. nástup do školy, prežitie sviatkov, chrípkové obdobie (…) a ako ich prežiť s úsmevom. Okrem relácie bude Hana Lasicová pravidelne písať blog na webe rádia jemne.sk.

Aktualizované: pre masmedialne.info komentuje Majo Straka, Radio.Radar:

Aj dve najpočúvanejšie stanice na trhu vysielajú v tomto čase podobne zamerané relácie. Prvou je Talkshow s Evou „Evitou“ Urbaníkovou, ktorú vysiela Rádio Expres. Druhou sú dvojtýždenníky Spojky s Adelou Banášovou a Dvojbodky s Milanom Lasicom a Pavlom Danišovičom, ktoré vysiela Rádio Slovensko.

Relácia Hany Lasicovej tak pôjde aj „proti“ relácii svojho otca Milana Lasicu.
„Dňa 6.9. po 11:00 hod. budú mať premiéru Dvojbodky, ktoré sa pravidelne striedajú so Spojkami“, potvrdila Viera Benediková, dramaturgička oboch relácií.

Hudobná hodinka s Flebom

Rádio Jemné má ešte jednu novinku, a tou je hodinový hudobný blok každý pracovný deň po 9-tej s názvom Hudobná hodinka s Flebom.

V danej hodine hudobný dramaturg Roman „Flebo“ Juhás namixuje tie najväčšie hity iba z jedného roka, ktorý prezradí vždy na konci hodiny. Hity budú každý deň vždy z inej hudobnej éry od 1971 až po súčasnosť. V hodinke odznejú aj hity, ktoré bežne nepočuť v rádiu Jemné.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu