zdroj: WarnerMedia

Prvými šiestimi európskymi krajinami, kde bude táto revolučná streamovacia
služba k dispozícii, budú Švédsko, Dánsko, Nórsko, Fínsko, Španielsko a Andorra.

V roku 2022 bude HBO Max v rámci postupnej celosvetovej expanzie spustené v týchto 14 krajinách: Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Maďarsko, Čierna Hora, Severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko a Slovinsko. V budúcom roku je plánované spustenie aj v ďalších krajinách.

HBO Max bude v Európe slávnostne predstavené na virtuálnej otváracej akcii v októbri, kde bude prezentovaná ponuka produktov a obsahu, cenové tarify a ešte mnoho ďalšieho.

Prvýkrát na jednom mieste ponúkne HBO Max európskym divákom prístup do sveta zábavy
a kvalitných relácií od obľúbených značiek skupiny WarnerMedia, medzi ktoré patria napr.
spoločnosti Warner Bros., HBO, DC a Cartoon Network, ako aj k oceňovaným reláciám americkej a medzinárodnej produkcie Max Originals.

„Sme svedkami historického okamihu. Platforma HBO Max mieri do Európy. Filmy a seriály z dielne WarnerMedia ako Harry Potter, Hra o tróny a Teória veľkého tresku sú vášnivo sledované fanúšikmi po celej Európe a služba HBO Max bola vytvorená na to, aby im ponúkla najintuitívnejší a najpohodlnejší spôsob, ako tieto a celú sériu
ďalších úžasných titulov sledovať,“ uviedol Johannes Larcher, riaditeľ HBO Max International.

„Jedinečná, exkluzívna kombinácia kultových relácií od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals, vrátane domácej produkcie a ďalších, vytvára streamovaciu platformu, ktorú si európski fanúšikovia zamilujú. V súvislosti so spustením našej úplne novej streamovacej platformy plnej exkluzívneho obsahu vnímame v tomto regióne obrovský potenciál,“ dodáva Christina Sulebakk, CEO HBO Max EMEA.

HBO Max umožňuje jednoducho objavovať obsah vďaka tomu, že každému používateľovi poskytne zážitky na mieru a ponúkne obsah, ktorý najviac rezonuje. To je možné vďaka kombinácii redakčného výberu titulov na mieru a vlastných odporúčaní.

HBO Max bude k dispozícii novým aj existujúcim zákazníkom HBO España, HBO Nordic a HBO GO, ktorí majú službu predplatenú buď napriamo, alebo ju využívajú prostredníctvom príslušných partnerov.

V máji oslávila platforma HBO Max ročné výročie od spustenia v USA a v júni bola spustená v 39 krajinách naprieč Latinskou Amerikou a Karibikom, a vôbec prvýkrát sa teda dostala aj k divákom mimo územia Spojených štátov.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu