HBO uvedie druhú sériu Westworld

Cenami Emmy ovenčený seriál Westworld sa vráti vo svojej desaťdielnej druhej sezóne, a to v pondelok 23. apríla o 20:00 na HBO. Od rána toho istého dňa bude prvá epizóda tiež dostupná na HBO GO.

Nový trailer, ktorý natočil spolutvorca seriálu Jonathan Nolan, bol uvedený v nedeľu 4. februára počas priameho prenosu finále amerického futbalu Super Bowl.

Všetky časti kritikmi oceňovanej prvej série Westworld sú dostupné na HBO GO a HBO OD. Celú prvú sezónu seriálu si môže na HBO GO ktokoľvek prehrať zadarmo, a to v rámci mesačnej skúšobnej doby.

Westworld, ktorý mal premiéru v roku 2016, sa stal najsledovanejším novým seriálom HBO v histórii.

V prvej sezóne, popisovanej ako temná odysea o úsvite umelej inteligencie a evolúcii hriechu, si zahrali Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright, James Marsden, Tessa Thompson, SIDS Babett Knudsen, Jimmi Simpson, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bols Berdala, Ben Barnes, Simon Quarterman, Angela Sarafyan, Luke Hemsworth, Clifton Collins, Jr., Talulah Riley a Louis Herthum. Druhú sériu doplnia mená ako Katja Herbers, Gustaf Skarsgård a Fares Fares.

Tvorcovia druhej série, Jonathan Nolan a Lisa Joy sú zároveň producentmi seriálu po boku J.J. Abramsa, Atheny Wickham, Roberta Patina, Richarda Lewisa a Bena Stephensona.

Za seriálom podľa pôvodného filmu Michaela Crichtona stoja spoločnosti Kilter Films a Bad Robot Productions v spolupráci s Warner Bros.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu