zdroj: HBO/Top of Mind

Novinka z produkcie HBO bude mať premiéru 5. februára. Časť natáčania sa odohrávala v uzavretom londýnskom obchodnom dome Harrods.

Štáb mal vďaka pandémii jedinečnú možnosť využiť priestory slávneho obchodného domu a vo filme si zahrali aj jeho zamestnanci. Film sa nakrúcal 18 dní za prísnych bezpečnostných a protikoronavírusových opatrení.

Linda (Anne Hathaway) a Paxton (Chiwetel Ejiofor), ktorí sa práve rozišli, sú v nepríjemnej situácii. Povinná karanténa v čase londýnskej epidémie koronavírusu ich núti aj naďalej žiť pod jednou strechou.

Linda, úspešná marketingová riaditeľka, je kvôli novým pracovným povinnostiam rozčarovaná z korporátneho sveta, a kreatívec Paxton, ktorý má za sebou kriminálnu minulosť, zostáva bez práce.

Kým sa obaja spolubývajúci snažia o pokojné spolunažívanie, vďaka poézii a hektolitrom vína v sebe opäť prebudia dávno vyhasnutú túžbu po živote. Nechajú sa zlákať jedinečnou ponukou podieľať sa na riskantnej lúpeži šperkov.

Romantická komédia Lockdown sleduje Lindu a Paxtona, ktorí sa rozhodli staviť všetko na lukratívnu príležitosť, ktorá im môže navždy zmeniť život.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu