Hej.sk otvorí centrálny sklad pri Senci, cieľom je obslúžiť zákazníkov na Slovensku do 24 hodín. Hej.sk patrí do skupiny Elektrosped, a.s., ktorá pôsobí na Slovensku, v Českej republike, ako Kasa.cz a v Poľsku, ako Eukasa.pl.

Už roku 1999 začal svoju prevádzku e-shop Kasa.cz v Českej republike, ktorý v roku 2003 otvoril svoju pobočku aj na Slovensku, ako Hej.sk. O pár rokov neskôr dokonca pohltil aj eshop Dunaj.sk a expandoval. V súčasnosti buduje na Slovensku centrálny sklad pri Senci.

Hej.sk doteraz využíval veľký centrálny sklad svojej materskej firmy HP Tronic Zlín, s. r. o. v Týništi nad Orlicí, z ktorého odchádzal tovar či už priamo k zákazníkom, alebo do slovenskej centrály v Bratislave. Nový slovenský centrálny sklad tak výrazne zníži čas prepravy k zákazníkovi.

„Vďaka novému centrálnemu skladu sme spojili výhody internetového obchodu (šírku sortimentu, doručenie domov) a kamennej predajne (dostupnosť tovaru). Zákazníci tak dostanú svoj objednaný tovar rýchlo a pohodlne,“ hovorí riaditeľ Hej.sk, Vladimír Sušil.

V centrálnom sklade v Senci Hej.sk vytvorí spoločnosť Elektrosped viac ako 30 nových pracovných miest a zákazníci dostanú svoj objednaný tovar, ktorý bude v centrálnom skade už do 24 hodín. V Hejhouse Bratislava si ho budú môcť dokonca vyzdvihnúť ešte v ten istý deň.

Nový centrálny sklad s plochou skoro 6000 m2 umožňuje naskladniť viac ako 20 000 najpredávanejších tovarových položiek, v priebehu týždňa je sklad schopný prijať tovar, ktorý naplní niekoľko desiatok kamiónov. Otvorenie skladu na Slovensku bol pre ďalšiu expanziu Hej.sk kľúčovým krokom.

Hej.sk otvára centrálny sklad na Slovensku - obr. 2
nový centrálny sklad Hej.sk (zdroj: PR.Konektor)

1 komentár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu