Hej.sk pomôže nakŕmiť zvieratá v útulkoch, rozbieha projekt „Miska pre útulok“

,,Hlavnou myšlienkou projektu Miska pre útulok je pomôcť naplniť brušká opusteným psom a mačkám v útulkoch, ktoré nemali šťastie na starostlivého pána,“ vysvetľuje zámer projektu Andrea Jankovcová, riaditeľka marketingu Hej.sk.

Na spoluprácu prizvali neziskovú organizáciu Sloboda zvierat, pod ktorú spadá rozsiahla sieť regionálnych útulkov v rôznych kútoch Slovenska. Ročne zachránia vyše 6000 opustených zvierat.

,,Zákazník, ktorý v našom e-shope a na pobočkách Hej.sk nakúpi ľubovoľné balenie psích granúl, automaticky daruje jednu misku kvalitného krmiva útulkom organizácie Sloboda zvierat v rôznych kútoch Slovenska,“ opisuje princíp riaditeľka marketingu Hej.sk.

E-shop nedávno rozšíril svoju ponuku o vyše 2000 chovateľských produktov, ktoré zákazníci môžu mať k odberu do 24 hodín od objednania na bratislavskom Hejhouse. Ponuka aktuálne obsahuje krmivá a rôzne príslušenstvo určené pre zvieratá a naďalej sa rozširuje.

,,Rozšírenie nášho portfólia o chovateľské produkty bolo prvým impulzom k vytvoreniu tohto projektu s charitatívnym rozmerom. A keďže v tíme Hej.sk sa stretli mnohí milovníci zvierat, chceli sme pomôcť a darovať misku krmiva zvieratám, ktoré to najviac potrebujú,“ dodáva k vzniku myšlienky Jankovcová.

Počet odovzdaných misiek v rámci projektu Miska pre útulok môžu zákazníci pravidelne sledovať na webe Hej.sk a na sociálnych sieťach internetového obchodu budú publikované aj fotografie z odovzdávania granúl.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu