Helena Windisch (foto: HEINEKEN Slovensko)

Novou manažérkou pre korporátne vzťahy a hovorkyňou spoločnosti HEINEKEN Slovensko, a.s. sa od 1. júla 2019 stala Helena Windisch. V rámci svojej pracovnej agendy bude zodpovedná za oblasť externej a internej komunikácie, public affairs, budovanie korporátnych vzťahov a rozvoj oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Nová manažérka pre korporátne vzťahy – Helena Windisch, prichádza do spoločnosti HEINEKEN Slovensko, a.s. s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti komunikácie a Public relations.

Plynule tak nadviaže na pracovnú pozíciu, ktorá zahŕňa plánovanie a riadenie externej a internej komunikácie, vrátane budovania korporátnych vzťahov, Public affairs, ako aj rozvoja v oblasti spoločenskej zodpovednosti.

Stáva sa zároveň hovorkyňou spoločnosti a kontaktom pre médiá. „Teším sa na nové výzvy z pozície manažérky korporátnych vzťahov spoločnosti HEINEKEN Slovensko. Verím, že sa mi podarí zúročiť dlhoročné skúsenosti a prispieť k rozvoju pozitívneho imidžu lídra na slovenskom pivnom trhu,“ uviedla Helena Windisch.

Na pozícii manažérky pre korporátne vzťahy tak nahradí Hanu Šimkovú, ktorá sa komunikácii v spoločnosti venovala celých desať rokov.

„Stoja predo mnou nové osobné a profesionálne výzvy, ktoré som sa rozhodla v nasledujúcich mesiacoch bližšie preskúmať a samostatne sa venovať tomu, čo ma najviac napĺňa a baví – práci s ľuďmi, tímami, ich rozvoju a komunikácii. Na prahu, tejto pre mňa veľkej životnej zmeny, by som sa rada poďakovala celému tímu za úžasných desať rokov, ktoré preverili všetky moje dovtedajšie osobné limity, veľa ma naučili a priniesli mi množstvo užitočného poznania. Zo všetkých mojich doterajších pracovných skúseností, bola táto v HEINEKEN Slovensko najdlhšia aj najintenzívnejšia. O to viac bude aj naďalej rezonovať v mojom srdci, o to viac budem spomínať na spoločné zážitky, úspechy a priateľstvá,“ informuje Hana Šimková.

Helena Windisch v minulosti zastávala viaceré funkcie v oblasti korporátnej komunikácie, PR a CSR na strane komunikačných agentúr i nadnárodných korporácií ako sú Sony, Foxconn a ESET.

Svoje skúsenosti priebežne dopĺňala vzdelávaním. Je absolventkou Ekonomickej Univerzity v Bratislave a Notthigham Trent Universtity London.

Ako líderka viedla svoj tím, ktorý bol zasadený v multikultúrnom prostredí. Baví ju vytvárať a rozvíjať motivujúce pracovné prostredie a inšpirovať ľudí k objaveniu vlastného potenciálu.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu