GoGo a sestry Buckinghamové (foto: Milka)

Priamo v priestoroch nákupného centra Eurovea postaví tohto roku značka čokolády Milka kulisy idylického vianočného mestečka. Návštevníkov v ňom od začiatku decembra až do predposlednej adventnej nedele čaká zábavný program, súťaže, ochutnávky a ďalšie aktivity.

Zážitková aktivita bude aj tento rok súčasťou širokého spektra propagačných aktivít zameraných na podporu predaja značky Milka v obchodne najsilnejšej sezóne roka.

V digitále je komunikácia postavená na spolupráci so speváčkou Celeste Buckingham a youtuberom GoGoManTV, ktorí vytvorili autorské video a osobne sa zúčastnili eventov vo vianočnom mestečku v Prahe i Bratislave. Obaja influenceri podporia kampaň počas adventu aj na svojich sociálnych kanáloch.

PR komunikáciu, produkciu eventov a spoluprácu s influencermi zabezpečuje agentúra PR.Konektor. Digitálnu časť kampane má na starosti Konektor Social, nákup médií realizuje agentúra Carat.

Nasadený bude opäť televízny spot so strojom času od hviezdneho francúzskeho filmového režiséra Jean-Pierre Jeuneta a podpora zo strany influencerov v prostredí sociálnych sietí.

Hlavnými tvárami kampane na sociálnych sieťach a v PR v sviatočnom období je speváčka Celeste Buckingham a youtuber GoGoManTV a na vizuáloch s vianočnými motívmi tento rok Milku po prvýkrát podporuje české lyžiarske eso, Ester Ledecká.

„Spríjemniť a ozvláštniť nejakým spôsobom nákupy v hektickom predvianočnom období, to je hlavným cieľom našich aktivít v priestoroch obchodov a obchodných centier,“ uviedla Lucia Hasincová, manažérka značky Milka.

„Zážitková aktivita v Centre Černý most v Prahe a v Eurovea v Bratislave, kde môžu zákazníci vyrábať ozdoby na stromček alebo písať listy Ježiškovi, je našou hlavnou akciou, v menšom rozmere sa zameriavame na spotrebiteľa aj v ďalších obchodoch. V nich budeme ponúkať ochutnávky, ale taktiež fotografovanie pred obrazovým motívom zasneženého mestečka,“ doplnila Hasincová.

Pozrite si autorské promo video s GoGom a sestrami Buckinghamovými:

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu