zdroj: RTVS

Hosťami špeciálnej časti relácie Silná zostava s moderátorkou Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou, ktorú RTVS odvysiela tentokrát výnimočne v nedeľu 20. júna o 22.50 h na Jednotke, budú Zlatica Kušnírová a Jozef Kuciak.

„Diváci sa môžu tešiť na množstvo spomienkového materiálu, v jednej z dokrútok sa objaví aj Kuciakova bývalý kolegyňa Zuzana Petková (dnes šéfka nadácie Zastavme korupciu), diskutovať príde aj bývalá ochrankyňa práv Jana Dubovcová,“ uviedla RTVS.

Témou špeciálnej časti relácie bude vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej – Cesta rodičov za spravodlivosťou.

Bolesť, hnev, frustrácia aj nádej – rodina a blízki zavraždených mladých ľudí si za tri roky prešli tŕnistou cestou v boji za spravodlivosť. Ako na nich doliehalo a dolieha dlhé vyšetrovanie, súdny proces a neustály záujem novinárov? Mali vôbec čas smútiť a vyrovnávať sa so stratou svojich milovaných? V ktorých momentoch prepadávali do beznádeje a kedy v nich svitala nová nádej?

Pozrite si premiérovú epizódu diskusnej relácie Silná zostava výnimočne v nedeľu 20. júna o 22:25 hod. na Jednotke po skončení odovzdávania cien Krištáľové krídlo.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu