Najpočúvanejšie rádiá pre mladých Europa 2 a Evropa 2 zahajujú federatívny  2. ročník prestížnych ocenení.  Víťazov kategórií majú v rukách opäť tí najpovolanejší a to poslucháči.

Hudobní nadšenci budú vyberať víťaza hneď v niekoľkých kategóriách a to český alebo slovenský spevák, speváčka, kapela, pesnička, DJ a to isté aj zo sveta – zahraničný spevák, speváčka, kapela, DJ a k tomu ešte kategória Objav roka, Klub roka a Hudobný portál roka.

Ocenením pre tých najlepších bude ako vlani originálne ručne vyrábaná sklenená skulptúra, ktorú pripravil renomovaný  dizajnér Bořek Šípek.

„Poslucháči sa môžu tešiť na veľkolepú éterovú show plnú hviezd, ktorú budú môcť nielen počúvať, ale tiež sledovať na našich sociálnych sieťach,“ dodáva riaditeľka rádií Europa 2 a Evropa 2 Jitka Fürst.

Kto svoj titul obháji, ktorá spevácka hviezda bude stúpať a kto naopak u poslucháčov prepadne, o tom všetkom môžu rozhodovať fanúšikovia a to v čase od 19. januára do 17. februára na webových stránkach oboch rádií > TU.

Držiteľov titulov za minulý rok si môžu poslucháči pripomenúť > TU

Vyhlásenie víťazov prebehne 18. februára v priamom prenose na oboch rádiách v čase od 15:00 do 18:00 a pod taktovkou moderátorských hviezd, ktorými sú Matúš KrnčokJindra Ekl.

Vrcholom show bude vyhlásenie absolútneho víťaza, ktorým sa v minulom roku stala Celeste Buckingham.  Celeste je nominovaná aj tento rok, ale obhájiť najcennejší  titul nebude mať pri veľkej konkurencii vôbec jednoduché.  Ako to všetko dopadne sa poslucháči dozvedia už spomínaného  18. februára na Europe 2 a Evrope 2.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu