repro foto: HUSTE.tv

Skvelá správa pre všetkých divákov a futbalových fanúšikov. HUSTE.tv ponúkne v sobotu nový ročník futbalovej Fortuna ligy, zdarma bude dostupný aj v mobilnej aplikácii TV JOJ.

Netradične, len 22 dní od posledného zápasu uplynulej sezóny, začína už v sobotu 8.8.2020 nový ročník futbalovej Fortuna ligy s rovnakými účastníkmi ako vlani.

Úvodné kolo je rozdelené do dvoch dní, v sobotu divákov na HUSTE.tv čaká bohatý program na piatich štadiónoch a v nedeľu dohrávka stretnutia v Dunajskej Strede so Sereďou.

Každé stretnutie môžu diváci sledovať naživo v HD kvalite a zadarmo nielen na stránkach internetovej televízie HUSTE.tv, ale aj priamo v mobilnej aplikácii TV JOJ vo svojom zariadení, nech sa diváci nachádzajú kdekoľvek.

V tomto kalendárnom roku divákov čaká 18 kôl so šiestimi zápasmi, teda spolu 108 live prenosov. Hneď po stretnutí je fanúšikom k dispozícii nielen archív zápasu, ale aj zostrihy tých najzaujímavejších momentov, ktoré je možné zdieľať ďalej na sociálnych sieťach.

Okrem toho na HUSTE.tv ponúkame ďalší informačný a spravodajský servis okolo Fortuna ligy, podcasty ku každému kolu s komentátormi televízie a podporujeme aj interaktívne súťaže ako 20-tisícová strela, či anketa o najkrajší gól každého mesiaca.

28. ročník Fortuna ligy tak môže začať síce netradične v auguste, ale v štandarde, na ktorý si každý fanúšik našej ligy vďaka HUSTE.tv už zvykol.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu