„The Eagles“ sú školský futbalový tím kalifornskej školy pre nepočujúcich, prostredníctvom ktorého chce Microsoft komunikovať praktické stránky svojho tabletu Surface.

Technologický gigant Microsoft našiel svoju inšpiráciu vo futbalovom tíme nepočujúcich, prostredníctvom ktorých poukázal na silu technológie svojho tabletu Microsoft Surface, ktorý dokáže zjednodušiť určité súčasti náročnej futbalovej prípravy. Reklamným spotom sa na svojich stránkach zaoberá aj Adweek.

V reklamnom spote je zachytená herná príprava, ale aj priebeh zápasu a spôsob komunikácie, ktorú tento vynikajúci tím používa. Je úplne jasné, že pomoc tabletu Microsoft Surface je pre komunikáciu v tomto tíme veľkým prínosom.

Americký futbal (ragby) je šport, ktorý vyvoláva v USA obrovskú emocionálnu odozvu. Je to šport, ktorý je doslova charakteristický pre túto krajinu. A presne tieto emócie zachytáva aj 60-sekundový reklamný spot od Microsoftu.

Je to reklama nielen na technológiu, ale tiež dômyselné priblíženie atmosféry existencie futbalového tímu, ktorý je zložený z nepočujúcich hráčov. A to je presne to čo Amerika miluje, šport, technológie a emócie. Microsoft urobil veľmi múdru voľbu, keď spojil svoju technológiu s týmto tímom.

„Používame Surface na prípravu a komunikáciu,“ hovorí tímový hráč v reklamnom spote. A práve vzájomná komunikácia je v tomto športe veľmi dôležitá. Pre každého hráča, pre každého trénera, pre každý tím, umenie spolupráce je kľúčom k úspechu a Microsoft Edge je niečo, čo pomáha túto komunikáciu zlepšovať a uľahčovať, obzvlášť v tomto tíme.

Lenže schopnosť víťaziť, samozrejme, nespočíva v technológii Surface, ale v sile a schopnostiach tímu. Nie je to dotyková obrazovka Surface, ktorá posilňuje tím, pretože aj keby používali k načrtnutiu hry pero a papier alebo polená a kamene, boli by členovia tímu na hernom poli rovnako dobrí ako keď používajú Surface.

Nie je to teda Surface, ktorý pomáha futbalovému tímu The Eagles, ale je to futbalový tím The Eagles, ktorý pomáha zviditeľniť modernú technológiu Microsoftu.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu