foto: Seesame

V nadväznosti na svoju prebiehajúcu kampaň ,,Všade dobre, vo svojej posteli najlepšie“ spoločnosť IKEA preniesla spálňu priamo do kaviarne Foxford na Obchodnej ulici v Bratislave. Publikovanú správu som aktualizoval o vyjadrenie majiteľa kaviarne Foxford Martina Bajaníka.

Návštevníkom kaviarne Foxford bude pohodlná posteľ k dispozícií prvý augustový týždeň, kedy si na nej návštevníci kaviarne budú môcť odpočinúť a vychutnať si svoj obľúbený kávový drink.

Ideou micro kampane je odkomunikovať spálne v ponuke IKEA a poukázať na správny výber matraca pre pohodlné leňošenie a spánok.

„Užívajte si spánok po celý rok tak, akoby ste boli na dovolenke, ale v pohodlí vášho domova,“ odkazuje kampaň.

„Na máloktorú činnosť sa tešíme viac ako na leňošenie v posteli. Správne vybraný matrac nám môže pomôcť zabudnúť na každodenný zhon a stres,“ povedala k micro kampani PR manažérka IKEA Bratislava Jana Hrubcová.

Ak svoj zážitok návštevníci kaviarne nezdieľajú na sociálnych sieťach pod hashtagom #sIKEAvPosteli, dostanú jeden z ponúkaných kávových drinkov do daru.

Aktualizované:

Prečítajte si vyjadrenie majiteľa kaviarne Foxford Martina Bajaníka ku kampani IKEA:

„Podobnú kampaň sme už v spolupráci s IKEA robili takto v letnom čase aj minulý rok a bola to kampaň, ktorá ľudí celkom potešila a zaujala a preto sme sa pustili aj do druhého kola,“ povedal majiteľ kaviarne Foxford Martin Bajaník.

„Štandardne takéto kampane nerobíme, resp. vyberáme si veľmi dôsledne značky a kampane, s ktorými sa chceme takto spájať. S IKEA sa nám robí celkom fajn; realizovali sme mikrokampaň, v ktorej boli u nás v kaviarni rozložené bezdrôtové nabíjačky mobilov tohoto výrobcu.“

„Snažíme sa z kaviarne nerobiť reklamný priestor, ale skôr miesto, kde sa niečo deje. Preto majú podobné spolupráce skôr charakter pomoci. Podporili sme značku Alfa Bio, keď bola médiami nie celkom právom obvinená tým, že sme dočasne zaradili ich nátierku do ponuky, zapojili sme sa do Výzvy k ľudskosti a rozdávali aktivistom kávu, alebo sme poskytli priestor kaviarne spolu s kávou učiteľom v rámci ich štrajku,“ dodal Martin Bajaník.

Prečítajte si aj > Martin Bajaník: Príbeh médií, ktoré nám popisovali chod sveta už nie je aktuálny

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu