Nedávno IKEA zahájila výberové konanie, v ktorom hľadá kreatívnu agentúru pre región Česká republika, Maďarsko a Slovensko. Nová agentúra by dopĺňala reklamnú agentúru Kaspen/Jung von Matt s ktorou chce IKEA spolupracovať i naďalej. Prvá fáza tendra je uzatvorená, prihlásilo sa doň 16 agentúr. Výsledok tendra sa dozvieme na jeseň.

Agentúra ktorá zvíťazí v tendri bude vo svojom regióne pomáhať ďalej rozvíjať korporátnu i produktovú marketingovú komunikáciu, posilňovať a prehlbovať trhovú pozíciu a napĺňať víziu IKEA: „vytvárať lepší každodenný život pre mnoho ľudí“.

„Aj naďalej by sme chceli pokračovať v našej ceste k produkovaniu väčšieho množstva regionálnych kampaní, ktoré budú pripravované na základe špecifík krajín v našom regióne, charakteristiky a potrieb zákazníkov, a tiež na základe našich detailných znalostí zo života českých, maďarských a slovenských domácností. Preto sme sa rozhodli aj naďalej rozširovať naše kapacity a posilniť tak pripravenosť v tomto smere. V súlade s tým vytvoríme aj zodpovedajúcu a jasnú štruktúru pre spoluprácu s dvoma kreatívnymi agentúrami. V posledných štyroch rokoch sme úspešne spolupracovali s kreatívnou agentúrou Kaspen/Jung von Matt, ktorá aj naďalej ostáva našim partnerom,“ povedal manažér externej komunikácie IKEA pre región CZHUSK Michal Kroupa.

Pozrite si spot IKEA  z dielne reklamnej agentúry Kaspen/Jung von Matt:

Prečítajte si > Predstavujeme nový spot IKEA: Variť spoločne je dobrodružstvo

 

Strategickými partnermi spoločnosti IKEA pre oblasť PR a komunikácie sú agentúry Seesame Communication Experts na Slovensku, Ogilvy PR v Českej republike a Café PR v Maďarsku. Čítajte viac.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu