GoGo vo videu predstavil zákulisie natáčania Kuchyne Lidla (repre foto: Lidl/YouTube)

GoGo vlastným menom Daniel Štrauch patrí k najznámejším slovenským YouTuberom. Vlogovať začal už v roku 2011, ako 16-ročný a za ten čas si vybudoval široké publikum. V zatiaľ poslednom videu v spolupráci s reťazcom Lidl predstavil zákulisie relácie Kuchyňa Lidla.

Projekt Kuchyňa Lidla vznikol na jeseň 2013, kedy sa začal súboj kulinárskych expertov. K Marcelovi Ihnačákovi a Romanovi Paulusovi potom pribudla na jar 2014 Adriana Poláková.

„Portál Kuchyňa Lidla patrí medzi najnavštevovanejšie webové stránky o varení a pečení na Slovensku. V rámci tohto konceptu stále prinášame zaujímavé novinky a teraz sme chceli našim fanúšikom ukázať celý proces vzniku a realizácie nápadov našej cukrárky Veroniky Bušovej a kuchára Marcela Ihnačáka,“ uviedol pre Reťazce.sk k spolupráci s Gogom Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie spoločnosti Lidl Slovenská republika.

„Pre video z produkcie najpopulárnejšieho slovenského YouTubera Goga sme sa rozhodli s cieľom priblížiť základné myšlienky Kuchyne Lidla aj mladším divákom – spolu s Gogom sme im ukázali, že varenie môže byť zábavou a kvalitné a chutné jedlo si môže pripraviť ktokoľvek pričom to vôbec nemusí byť drahé,“ doplnil Bezák.

YouTube kanál GoGoManTV má v súčasnosti už viac ako 1,8 miliónov odberateľov a svoje publikum začal GoGo oslovovať v počiatkoch rovnakým obsahom, ako svetový youtuber PewDiePie, živým komentovaním počítačovej hry Minercraft.

„S Gogom spolupracujeme aj na iných témach – vo videu predstavil rôzne pracovné pozície v Lidli, sadil s nami stromčeky v Tatrách, otváral Žihadielko či ochutnával naše zmrzliny. Samozrejme pripravujeme aj ďalšie novinky a projekty. Máte sa na čo tešiť, no nechajte sa prekvapiť :),“ doplnil Tomáš Bezák.

Prehlaď doteraz realizovaných videí v spolupráci s Gogom:

Kuchyňa Lidla:

Žihadielko:

Výsadba stromčekov v Tatrách:

Ochutnávka zmrzlín:

Práca v Lidli:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu