Vlado Voštinár v relácii Inkognito (repro foto: TV JOJ)

Televízia JOJ nezľavila zo svojich nárokov na kvalitu a aj počas korony nepretržite prináša divákom premiérové časti ich obľúbenej zábavnej šou.

„Mnoho vecí sa zastavilo, ale Inkognito nie,“ privítal vo štvrtok 4.6. večer o 20.35 hod. moderátor Vlado Voštinár divákov pri ďalšej premiérovej časti Inkognita.

Od vyhlásenia mimoriadnej situácie spôsobenej vírusom COVID-19 odvysielala televízia JOJ za prísnych bezpečnostných podmienok a bez prítomností publika v štúdiu 10 premiér tejto šou.

Ochotou nakrúcať v čase korony vyjadrili účinkujúci a hostia relácie vďaku a podporu televíznym divákom a tí ich za to odmenili svojimi sympatiami.

Potvrdilo sa to aj vo štvrtok 4.6. večer, keď sa Inkognito stalo lídrom trhu a dosiahlo sledovanosť 8,1 % s podielom 17,8 %. Inkognito o 20.35 hod. opäť porazilo svoju konkurenciu, ktorá dosiahla v danom vysielacom slote podiel 14,7 %.

Od 16. marca do 4. júna odvysielala televízia JOJ Inkognito 20-krát, pričom 19-krát bolo jednotkou trhu. Priemerný podiel relácií je 20,2 % s priemerným počtom divákov 457-tisíc.

Najsilnejšou cieľovou skupinou Inkognita sú tradične muži 12+ (podiel 20,7 %), z krajov vedie Prešovský (24,4 %), Trenčiansky (21,8 %) a Nitriansky (21,4 %).

Pri porovnaní komerčných televíznych skupín JOJ Group a CME Group na slovenskom trhu sa v tomto, 23. týždni, od pondelka do štvrtka, stala JOJ Group zatiaľ dvakrát lídrom v hlavnom vysielacom čase.

V pondelok dosiahla skupina priemerný podiel 29 % (CME Group 28,1 %), v utorok JOJ Group dosiahla priemerný podiel 28,9 % (CME Group 25,8 %).

Pre skupinu bol mimoriadne úspešný aj 22. týždeň, keď bola JOJ Group v hlavnom vysielacom čase lídrom trhu celkovo 5-krát, pričom napríklad v cieľovej skupine muži 12+ obsadila prvú priečku až 6-krát s priemerným podielom 27,2 % (CME Group 25,6 %).
Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+.

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.

Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ. JOJ Group je jediná komerčná televízna skupina, ktorej vysielanie je prístupné celej populácii SR. Do skupiny patrí 5 slovenských staníc JOJ, PLUS, WAU, Jojko, Ťuki, a 6 českých staníc JOJ Family, JOJCinema, CS Film, CS Mystery, CS Hostory a CS Horror.

Zdroj dát: PMT Slovakia; JOJ Group

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu