foto: Dobré rádio

Už od 3. septembra sa vám dostane do uší ešte viac dobrých novín. Vylepšené Dobré rádio bude plné pozitívnych informácií, zaujímavých rozhovorov, súťaží a skvelej hudby.

Dobré rádio začalo vysielať 28. mája, v deň šiestych narodenín portálu Dobré noviny. Počúvať ho možno na jeho webe www.dobreradio.sk, alebo pomocou rôznych streamovacích aplikácií a čoskoro aj pomocou oficiálnej aplikácie rádia. Profesionálne vysielacie štúdio bolo pripravené v spolupráci so spoločnosťou 3K Media.

Dobré rádio, mladší súrodenec portálu dobrenoviny.sk, vstupuje do svojej druhej, ešte lepšej etapy. Už od prvého školského dňa svojim poslucháčom predstaví úplne novú vysielaciu štruktúru.

„Chceme ľudí naučiť počúvať internetové rádio. Ukážeme, že internetové rádio nemusí byť iba ‚samohrajka‘, ale môže ponúknuť kvalitný obsah v profesionálnom prevedení,“ hovorí manažér portálu Dobré noviny Róbert Sedlák, ktorý stojí aj za projektom Dobrého rádia.

Úlohou Dobrého rádia teda nie je iba vysielanie hudby a šírenie pozitívnych správ zo sveta aj Slovenska, ale takisto aj snaha naučiť Slovákov počúvať internetové rádiá a zvyknúť si, že rádio neznamená automaticky iba to, ktoré si naladíte v aute. Rádio vás môže počas dňa sprevádzať aj v práci či doma. Stačí len navštíviť tú správnu internetovú stránku.

Medzi hlavné novinky bude patriť predovšetkým celodenné moderované vysielanie. Sympatické hlasy Dobrého rádia budú poslucháčov sprevádzať každý pracovný deň od rána až do neskorého popoludnia.

Dobré rádio sa chce presadiť témami, na ktoré si iné rádiá zatiaľ nenašli čas. „Nechceme byť rádio, ktoré priestor medzi dvoma reklamnými brejkmi vypĺňa pesničkami a vtipmi z Facebooku, chceme byť trendsettermi v nových témach,“ doplnil Sedlák.

Vysielacie bloky budú rozdelené na ranné vysielanie, ktoré poslucháčov pripraví na nový deň a zosumarizuje najdôležitejšie pozitívne udalosti dňa predchádzajúceho.

Po „štartovacej“ rannej nádielke dobrých správ sa poslucháči môžu tešiť na interaktívnu a zábavnú dopoludňajšiu šou. Pôjde o unikátny formát, ktorý nikde inde na slovenskom internete nemožno nájsť.

Poslucháči sa zabavia a naďalej budú informovaní o dobrých správach z domova i zo sveta. Okrem toho však budú počúvať aj fíčre plné zaujímavostí či súťažiť. Šou, do ktorej sa budú môcť zapojiť aj poslucháči, bude každý deň patriť čas od 10:00 do 12:00 hod.

Ak hľadáte spoločníka k chutnému obedu, po 12:00 má pre vás Dobré rádio pripravenú sériu zaujímavých obedných rozhovorov s Mariánom Balázsom, ktorý bude pripravovať talkšou s názvom KRIŽOVATKY.

Poslucháči sa však nebudú nudiť ani poobede. Možno pre niekoho ospalejšie popoludnie si vychutnáte so zaujímavými hosťami a témami, ktoré aktuálne hýbu svetom.

Samozrejmosťou budú takisto aj aktuálne pozitívne správy každú hodinu medzi 8:00 a 17:00. Večer si zase budete môcť vychutnať nerušený prúd skvelej hudby, ktorú všetci dobre poznáme a ktorá nikdy neomrzí. Dobré rádio má pre vás pripravené len tie najväčšie hity, ktoré si každý z nás z času na čas rád zaspieva.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu